Sejf w domu lub mieszkaniu. 5 powodów, dlaczego warto go mieć

Sejf w domu lub mieszkaniu. 5 powodów, dlaczego warto go mieć.

Czy banki, urzędy oraz duże przedsiębiorstwa są jedynymi miejscami, w których warto, a czasami wręcz trzeba korzystać z profesjonalnych sejfów? A co z kosztownościami pozostającymi w rękach osób prywatnych? Czy one nie zasługują na zbliżony lub taki sam poziom ochrony?

W tym artykule przedstawimy aż 5 kluczowych argumentów za tym, aby sejf zagościł w Twoim mieszkaniu lub domu. Sprawdź i przekonaj się, dlaczego warto zadbać o to, aby stał się stałym wyposażeniem Twojej nieruchomości!

Powód nr 1: sejf pozwala na skuteczną ochronę tego, co dla Ciebie najważniejsze

Biżuteria, pieniądze w gotówce, a także bardzo, ale to bardzo ważne dokumenty.  Jeśli do tej pory zdarzyło Ci się trzymać je w komodzie wraz ze skarpetkami, na dnie szafy, odsłoniętym regale lub po prostu - w niczym niezabezpieczonej szufladzie Twojego biurka – z pewnością zdajesz sobie sprawę, że stanowiło to prawdziwą gratkę dla każdego złodzieja.

Przy tak słabym (a praktycznie zerowym) zabezpieczeniu wystarczy jedynie chwila nieuwagi, dłuższa nieobecność w domu albo zaproszenie do niego niewłaściwej osoby. Tylko tyle, aby to, na co pracujesz długimi latami - zniknęło szybko i prawdopodobnie bezpowrotnie.

Powód nr 2: sejf do domu lub mieszkania to niewielki wydatek

Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę wartość rzeczy, które możesz zabezpieczyć. Podstawowe rozwiązania, w których z łatwością umieścisz to, na czym najbardziej Ci zależy, to wydatek mieszczący się w granicach od 500 do 1000 złotych brutto.

Oczywiście, wraz ze wzrostem poziomu zabezpieczeń i zastosowania coraz bardziej zaawansowanej technologii, idą również ceny (które mogą sięgać nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych). Jednak to, ile finalnie zapłacisz za ten rodzaj ochrony - zależy głównie od Twoich preferencji.

Powód nr 3: sejf jest prosty w montażu 

W zależności, na jaki produkt się zdecydujesz – jego instalacja może ograniczyć się zaledwie do wykonania kilku bardzo prostych czynności. W przypadku klasycznego sejfu meblowego – wystarczy, że umieścisz go w wybranej szafce, komodzie, biurku, a nawet szafie. W przypadku zakupu sejfu stacjonarnego – wystarczy, że zdecydujesz, w którym miejscu Twojego pokoju ma stanąć.

Jedynie wybór sejfów ściennych lub podłogowych będzie wymagał nieco więcej pracy. Ale i z tym z łatwością sobie poradzisz! W końcu pomoże Ci nasz kompleksowy poradnik pod tytułem: Montaż sejfu od A do Z

Powód nr 4: nikt nie musi wiedzieć, że go masz

Jeśli towarzyszą Ci obawy, że samo posiadanie sejfu będzie dla innych znakiem, że musi znajdować się w nim coś bardzo, ale to bardzo wartościowego - żaden problem!

Pamiętaj, że możesz postawić na rozwiązania, o których istnieniu będziesz wiedzieć jedynie Ty. Do doskonałych przykładów tego rodzaju produktów zaliczamy, chociażby sejfy ścienne (montowane bezpośrednio w ścianie) oraz sejfy podłogowe (umiejscawiane w podłodze).

Powód nr 5: chroni nie tylko przed złodziejami

Weź pod uwagę, że właściwie dobrane rozwiązanie stanowi doskonałą ochronę nie tylko przed ludźmi łasymi na cudzą własność. Odpowiedni sejf może stać się również zabezpieczeniem na wypadek innych niebezpiecznych i niepożądanych sytuacji - w tym zwłaszcza pożaru oraz zalania. 

Dlaczego warto zadbać, aby w Twoim mieszkaniu lub domu znalazł się sejf?

Skuteczna ochrona kosztowności (pieniędzy, biżuterii, dokumentów i wielu innych), niskie koszty, łatwy montaż, pełna dyskrecja, a do tego ochrona przed wodą i ogniem. Oto 5 kluczowych powodów, dla których warto wyposażyć swój dom lub mieszkanie w sprawdzony sejf.

Jeśli Twoim celem jest znalezienie właściwego produktu. Czyli takiego, który zapewni Ci dostęp do pożądanych funkcjonalności, właściwy poziom ochrony, a dodatkowo będzie dostępny w atrakcyjnej cenie już teraz rzuć okiem na asortyment naszego sklepu internetowego z sejfami IMPEXIMP. 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl