Kasa pancerna ognioodporna Wertheim CP15
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kasa pancerna ognioodporna Wertheim CP15
Podstawowe parametry techniczne modelu:
- wymiary zewnętrzne: (W) 629 x (S) 605 x (G) 522 mm
- wymiary wewnętrzne: (W) 515 x (S) 495 x (G) 310 mm
- waga: 295 kg
- pojemność: 79 L
- zamek podstawowy: kluczowy
- odporność na włamanie: III
- klasa odporności ogniowej: LFS 30
- liczba półek: 1

Sejfy z serii CP austriackiej firmy Wertheim przeznaczone są dla osób, które nie szukają kompromisów. To elitarne sejfy, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest zabezpieczenie mienia o bardzo wysokiej wartości - zarówno w sektorze komercyjnym, jak i w gabinetach oraz rezydencjach prywatnych. Sejf Wertheim CP został certyfikowany w klasie III w niemieckiej jednostce VdS zgodnie z normą EN 1143-1, co potwierdza doskonałe walory zabezpieczeń antywłamaniowych. Sejfy testowane w tej kategorii są poddawane rygorystycznym sprawdzianom przy użyciu zaawansowanych narzędzi mechanicznych. Wertheim CP jest także sejfem certyfikowanym w obrębie zabezpieczeń przeciwogniowych: wykazuje 30-minutową ochronę przeciwpożarową dla dokumentów papierowych (LFS 30P) według normy EN 15659. Fundamentem bezpieczeństwa w sejfach Wertheim z serii CP jest zaawansowana, wielowarstwowa technologia konstrukcyjna. Inżynierowie zastosowali tu dwuścienny korpus oraz specjalne, trójścienne drzwi z podwójnym progiem. Obie te strefy wypełnione są specjalistyczną kombinacją opancerzonego, wysokowytrzymałego kompozytu (dla ochrony mechanicznej) oraz materiałów termoizolacyjnych (dla ochrony ogniowej).

Najważniejsze zalety techniczne:
- ochrona antywłamaniowa w klasie III zgodnie z normą EN 1143-1,
- 30-minutowa ochrona przeciwpożarowa dla dokumentów (LFS 30P) zgodnie z normą EN 15659,
- dwuścienny korpus i trójścienne drzwi z podwójnym progiem,
- specjalne uszczelki przeciwpożarowe i dymoszczelne na obwodzie drzwi,
- trójstronny mechanizm ryglowania z dodatkowym systemem blokady awaryjnej ,
- zintegrowana ochrona mechanizmu zamka przed przewierceniem,
- stały profil ryglujący na całej wysokości drzwi od strony zawiasowej ,
- zawiasy zewnętrzne,
- przygotowanie do podłączenia do systemu alarmowego (IAS),
- fabryczne przygotowanie do kotwienia w podłodze i ścianie tylnej.
Sejfy należące do serii CP sprostają najbardziej wymagającym potrzebom klientów. Dotyczy to wysokich zabezpieczeń antywłamaniowych i antyogniowych, jak i funkcjonalnych. W serii dostępne jest sześć wariantów gabarytowych. Waga sejfów, odzwierciedlająca ich potężną, opancerzoną konstrukcję, jest znacząca i świadczy o wysokim poziomie zabezpieczeń. Wszystkie modele są standardowo przygotowane do solidnego zamocowania, co jest bardzo ważne dla zachowania w praktyce deklarowanych parametrów bezpieczeństwa antywłamaniowego.
Wyposażenie podstawowe:
- certyfikowany zamek kluczowy VdS klasy 2 (2 klucze 140 mm),
- regulowane półki (jedna, dwie lub trzy, w zależności od modelu,
- otwór na przewody,
- wykończenie lakierem proszkowym w kolorze szarym (RAL 7037).
Każdy sejf z serii CP jest fabrycznie przygotowany do spełnienia wymogów klasy III, co oznacza standardowe wyposażenie w wysokiej klasy zamek kluczowy VdS klasy 2 (S&G) albo - jako alternatywę - zaawansowany zamek elektroniczny Wittkopp Primor 2600 (również VdS klasy 2). Producent idzie jednak o krok dalej, umożliwiając wdrożenie procedury podwójnej kontroli dostępu poprzez instalację drugiego, niezależnego zamka lub wybór dowolnego innego modelu spoza podstawowej oferty. Elastyczność w adaptacji wnętrza zapewniają standardowe, regulowane półki, które można swobodnie uzupełniać o bogaty wachlarz akcesoriów dodatkowych - od wewnętrznych skrytek, przez szuflady, aż po praktyczne wysuwane tace. Jeśli chodzi o wykończenie wewnętrzne, w wersja standardowa pokryta jest wysokiej jakości lakierem proszkowym w kolorze szarym. Za dodatkową opłatą można wybrać dowolną barwę z palety kolorystycznej RAL.
Dostępne wyposażenie dodatkowe:
- instalacja innych modeli zamków lub dodatkowych zamków,
- dodatkowe półki, półki wysuwane, szuflady,
- wewnętrzny, zamykany skarbczyk,
- zestaw czujników do podłączenia systemu alarmowego (IAS),
- oświetlenie wewnętrzne LED,
- wykonanie w dowolnym kolorze z palety RAL.
Dane techniczne
| Wymiary zewnętrzne | (W) 629 x (S) 605 x (G) 522 mm |
| Wymiary wewnętrzne | (W) 515 x (S) 495 x (G) 310 mm |
| Waga | 295 kg |
| Objętość wewnętrzna | 79 L |
| Nazwa serii produktowej | CP |
| Wysokość zewnętrzna | 60 - 64,9 cm |
| Szerokość zewnętrzna | 60 - 64,9 cm |
| Głębokość zewnętrzna | 50 - 54,9 cm |
| Odporność na włamanie | III |
| Norma klasy bezpieczeństwa | EN 1143-1 |
| Odporność ogniowa | LFS 30 P |
| Czas ognioodporności | 30 minut |
| Norma ognioodporności | EN 15659 |
| Zamek podstawowy w pozycji 1. | kluczowy |
| Zamek podstawowy w pozycji 2. | brak |
| Wymagana minimalna klasa zamka | 1 x B |
| Zawiasy | zewnętrzne |
| Możliwość zmiany stronności drzwi na lewe | tak |
| Rodzaj frontu | uchylny jednostronnie |
| Kąt otwarcia drzwi | 180° |
| Stronność ryglowania | czterostronne |
| Liczba półek | 1 |
| Możliwość przytwierdzenia do podłoża | tak |
| Możliwość przytwierdzenia do ściany | tak |
| Liczba otworów montażowych w dnie | 1 |
| Liczba otworów montażowych w plecach | 1 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.