Drzwi pancerne czym są i gdzie sa stosowane?
Drzwi pancerne czym są i gdzie sa stosowane?

Drzwi pancerne to specjalne rodzaje drzwi zaprojektowane i wykonane z myślą o zapewnieniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa przed włamaniami, atakami fizycznymi, a czasem także przed pożarami i eksplozjami. Są one stosowane tam, gdzie ochrona mienia i osób jest priorytetem.

czytaj całość »
Witryny pancerne marki Metalk
Witryny pancerne marki Metalk

Witryny pancerne są to specjalne rodzaje szaf wystawowych, które są zaprojektowane i wykonane z materiałów o wysokiej wytrzymałości, w celu ochrony przed włamaniami, aktami wandalizmu, a czasem nawet przed pociskami. Są stosowane w miejscach, gdzie wymagana jest szczególna ochrona, takich jak banki, sklepy jubilerskie, placówki rządowe oraz inne obiekty o wysokim ryzyku.

czytaj całość »
Szafy metalowe RODO
Szafy metalowe RODO

Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych to system przepisów europejskich w zakresie przetwarzania, wykorzystywania, zabezpieczania oraz przechowywania danych osobowych. Ustawa obowiązuje w Polsce od dnia 25 maja 2018 roku. W związku z powyższą ustawą powstały specjalnie zaprojektowane szafy metalowe, aby spełniać wymagania obowiązujące w Europie.

czytaj całość »
Sejfy rekomendowane do kantorów i lombardów
Sejfy rekomendowane do kantorów i lombardów

Kantory i lombardy są miejscami o wysokim ryzyku kradzieży ze względu na dużą ilość gotówki i wartościowych przedmiotów, które są tam przechowywane. Dlatego sejfy używane w tych lokalizacjach muszą spełniać najbardziej surowe normy bezpieczeństwa jak i oferować zaawansowane funkcje ochrony.

czytaj całość »
Sejfy hotelowe. Czy znajdziesz je w każdym pokoju hotelowym? Co je wyróżnia?
Sejfy hotelowe. Czy znajdziesz je w każdym pokoju hotelowym Co je wyróznia?

Sejfy hotelowe to bezpieczne skrytki przeznaczone do przechowywania wartościowych przedmiotów gości hotelowych. Każdy gość w hotelu wie, że jego paszport, gotówka, biżuteria czy elektronika w czasie wyjazdu jest narażona na próby wykradzenia. Sejfy hotelowe powinny być kluczowym elementem wyposażenia pokoju hotelowego zapewniając gościom poczucie bezpieczeństwa. Czy ma je każdy hotel? Czy są bezpieczne?

czytaj całość »
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl