Filtr produktów
Dostępność
Nowość
Promocja

Multisejfy są doskonałym przykładem połączenia znanych niegdyś rozwiązań z innowacyjną technologią. Bezpieczna szafka kasjerska wyposażona w urządzenie umożliwiające zautomatyzowanie prac to doskonała alternatywa stosowana zazwyczaj na stanowiskach kasowych w bankach, ale również coraz częściej w innych miejscach z obrotem gotówki. Ponadto możliwości urządzenia pozwalają na pracę samodzielną i niezależną lub jako efektywne uzupełnienie funkcji, którą pełni dyspenser/recykler banknotów. Multisejf ma wiele istotnych zalet. Jego nadrzędnym zadaniem jest wzmocnienie ochrony i gwarancja bezpieczeństwa gotówki będącej w codziennym obrocie. Ponadto multisejf pozwala na przechowywanie gotówki w sposób uporządkowany, co przekłada się na efektywniejszą pracę oraz sukcesywne zwiększanie wydajności pracowników, którzy nie angażują się w szukanie banknotów w tradycyjnej kasetce. Do dyspozycji oddajemy kilka modeli od producenta Konsmetal, wykonane z dbałością o każdy detal. Multisejfy mają standardowe wyposażenie z opcją uzupełnienia o dodatkowe rozwiązania.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Co przechowywać w multisejfie?

Elektroniczny system kontroli szuflad, w który wyposażony jest w standardzie multisejf, ma wiele korzystnych zalet przekładających się na jego finalne zastosowanie. Zazwyczaj jest stosowany w placówkach bankowych, sklepach wielkopowierzchniowych, stacjach benzynowych czy kantorach, które przez ilość przechowywanej gotówki, duży obrót dzienny bądź lokalizację wymagają zastosowania szczególnych środków ochrony. Multisejfy dzięki swojej konstrukcji z powodzeniem zabezpieczają wartości pieniężne, czeki lub karty kredytowe. Urządzenie z uwagi na doskonałą jakość i świetne wyposażenie podstawowe z możliwością rozszerzenia funkcji jest nieocenioną pomocą w zakresie obsługi kasowej. Znacznie usprawnia pracę za pośrednictwem wygodnej w użyciu klawiatury, intuicyjnej obsługi oraz regulacji czasu zwłoki po otwarciu kasy.

Podstawowe multisejfy czy rozwiązania z dodatkowym wyposażeniem?

Wyposażenie multisejfu zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji. Podstawowe rozwiązania dla wielu są wystarczające, aby zagwarantować ochronę i usprawnić bieżącą pracę. W zależności od modelu klient może liczyć na elektroniczny system kontroli szuflad, mechaniczną blokadę nocną z użyciem zamka mechanicznego atestowanego w klasie A, bezpieczny rejestr zdarzeń, który zapisuje wpisy na urządzeniu lub w aplikacji, a także na otwory montażowe w dnie. Niektóre z modeli multisejfów są wyposażone w podstawowy zamek kluczowy i skrytkę wewnętrzną. W ramach zakupu klient zyskuje antynapadowy system bezpieczeństwa składający się z opóźnienia czasowego i cichego alarmu zamka. Nasi klienci w ramach dodatkowego wyposażenia decydują się na montaż czujnika sejsmicznego lub dodatkowej kasety depozytowej do szuflady.

Wytrzymałe, bezpieczne i niezawodne multisejfy

Popularność multisejfów sukcesywnie rośnie. Potencjał rozwiązania jest ogromny, a korzyści niepodważalne. Wytrzymałe, bezpieczne konstrukcje zostały zaprojektowane z uwzględnieniem norm poświadczających ich jakość. Do najważniejszych zalet rozwiązań dostępnych w naszej ofercie zaliczyć można między innymi: nowoczesną konstrukcję, atestowane zamki, certyfikaty Instytutu Mechaniki Precyzyjnej w klasie bezpieczeństwa S2 i I zgodny z normą przechowywania wartości PN-EN 14450, 24-miesięczną gwarancję producenta oraz konkurencyjną cenę. Wszystkie modele nawet w wersji podstawowej są wyposażone w niezawodne mechanizmy, których praca i bezpieczeństwo zostały zweryfikowane przez wymagające testy. Multisejfy charakteryzują się również niskim zużyciem energii i wygodną integracją z zewnętrznymi programami czy bazami danych, co znacznie ułatwia efektywne zarządzanie przechowywaną zawartością.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl