Filtr produktów
Dostępność
Nowość
Promocja

Nasza oferta jest na tyle różnorodna, że każdy może znaleźć w niej wyroby o właściwościach zabezpieczających różnego rodzaju artykuły. Wśród nich znajdują się m.in. szafy kartotekowe ognioodporne, gwarantujące odpowiednio wysoki poziom ochrony dokumentom zawierającym m.in. wrażliwe dane osobowe, których kradzież lub uszkodzenie mogłoby doprowadzić do poważnych konsekwencji prawnych. Z tego powodu polecamy wszystkim zainteresowanie się dostępnymi u nas produktami.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Ognioodporne szafy kartotekowe chroniące dokumenty przed zniszczeniem w płomieniach

Dostępne w naszej ofercie szafy kartotekowe ognioodporne powstały przede wszystkim z myślą o zabezpieczaniu ich zawartości przed płomieniami, które mogą rozprzestrzenić się praktycznie w dowolnym obiekcie i o niespodziewanej porze. Aby więc pożar nie strawił wszystkiego dookoła, lecz wyrządził najlepiej tylko niewielkie szkody, proponujemy zaopatrzenie się w certyfikowane szafy ognioodporne na kartoteki. Warto to zrobić niezależnie od tego, jakiego rodzaju kartoteka znajduje się w danym miejscu, ponieważ oferowane modele nadają się do składowania w nich zarówno dokumentów papierowych w różnych formatach wielkości, jak i cyfrowych nośników danych takich jak płyty CD czy dyski twarde. Szafy kartotekowe ognioodporne, możliwe do pozyskania w naszym sklepie internetowym, gwarantują – w zależności od modelu – skuteczne przeciwstawianie się płomieniom przez 60 lub nawet 120 minut, co może mieć ogromne znaczenie dla losów dokumentów, gdy okaże się, że pożar zacznie przybierać na sile, a jego ugaszenie nie będzie możliwe z wykorzystaniem wyłącznie gaśnicy znajdującej się w danym pomieszczeniu.

Chroniące również przed kradzieżą ognioodporne szafy na kartotekę

Szafy ognioodporne kartotekowe, których dystrybucję prowadzimy, są godne polecenia każdej zainteresowanej ich pozyskaniem osobie nie tylko ze względu na wysoki poziom skuteczności w zabezpieczaniu ulokowanych w nich dokumentów przed spłonięciem. Wykonane zostały w taki sposób, by również skradzenie ich zawartości nie należało do łatwych zadań. Pomagają im w tym przede wszystkim wysokiej jakości zamki kluczowe i szyfrowe. Producent polecanych przez nas wyrobów – Chubbsafes – zadbał także o to, by jego szafy ognioodporne kartotekowe były dostępne w różnych wariantach wymiarowych, posiadały niejednolitą liczbę szuflad oraz gwarantowały na tyle dużą pojemność, by możliwe było umieszczenie wewnątrz nich nawet kilkudziesięciu dużych segregatorów. Wszystkie modele łączy natomiast rodzaj frontu, występujący w postaci wysuwanej szuflady. Jeśli więc uznasz, że tego typu szafy kartotekowe pancerne są Ci potrzebne w celu zabezpieczenia ważnych dokumentów w danym miejscu, będziesz w pełni zadowolony z pozyskania widniejących w naszej ofercie modeli.

Bardzo łatwe w obsłudze szafy ognioodporne kartotekowe

Polecane szafy ognioodporne kartotekowe są na tyle proste w obsłudze, że każda osoba poradzi sobie z ich zamknięciem na wypadek zauważenia rozprzestrzeniającego się w ich pobliżu ognia. W takiej sytuacji wystarczy bowiem jedynie popchnąć szufladę w celu zatrzaśnięcia jej na tyle efektywnie, aby dostanie się do jej zawartości było skutecznie uniemożliwione do czasu opanowania groźnej sytuacji. Istotną rolę w przypadku naszych szaf ognioodpornych kartotekowych odgrywają również posiadane przez nie prowadnice, przyczyniające się w znacznym stopniu do komfortowego użytkowania proponowanych wyrobów. Z doświadczenia wiemy, że wielu Klientów zwraca uwagę na wygląd dostępnych w naszym sklepie skrytek, dlatego zadbaliśmy o to, by widniejące w niej modele charakteryzowały się neutralnym jasnoszarym kolorem, pasującym do wnętrz wykończonych w różnych stylach. Radzimy więc nie zwlekać dłużej z pozyskaniem szaf ognioodpornych kartotekowych, które proponujemy swoim Klientom często w promocyjnych cenach. Fakt ten jeszcze skuteczniej zachęca do zainteresowania się nimi i osobistego przekonania się o tym, jak wysoki poziom bezpieczeństwa są w stanie zapewnić przechowywanym w nich dokumentom.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl