W niektórych przypadkach gotówka lub dokumenty powinny być możliwe do zdeponowania bezobsługowo - okazjonalnie lub wielokrotnie w ciągu doby. Takie sytuacje mają miejsce np. po rozliczaniu utargu z kasy fiskalnej, przy zwrocie do wypożyczalni kluczyka i dokumentów auta po wynajmie lub kiedy jakakolwiek inna przesyłka powinna być szybko i sprawnie pozostawiona w bezpiecznym miejscu bez konieczności otwierania sejfu. Nasze sejfy depozytowe ze szczeliną wrzutową są bardzo praktycznym rozwiązaniem, które sprawdzi się w każdym z tych przypadków, jak i wielu innych.

Sejfy depozytowe ze szczeliną wrzutową

VALBERG TD 23 VALBERG TD 23
Producent: VALBERG
Cena brutto:

703,56 zł

Cena netto: 572,00 zł

szt.
zobacz więcej
Konsmetal Koliber W 45-Laptop 15"/S1 Konsmetal Koliber W 45-Laptop 15"/S1
Producent: Konsmetal
Cena brutto:

1 932,90 zł

Cena netto: 1 571,46 zł

szt.
zobacz więcej
Konsmetal Koliber WG 20 Konsmetal Koliber WG 20
Producent: Konsmetal
Cena brutto:

875,90 zł

Cena netto: 712,11 zł

szt.
zobacz więcej
Konsmetal Koliber W 45-Laptop 17"/S1 Konsmetal Koliber W 45-Laptop 17"/S1
Producent: Konsmetal
Cena brutto:

2 018,90 zł

Cena netto: 1 641,38 zł

szt.
zobacz więcej
Konsmetal Koliber WG 35 Konsmetal Koliber WG 35
Producent: Konsmetal
Cena brutto:

1 076,90 zł

Cena netto: 875,53 zł

szt.
zobacz więcej
Konsmetal Koliber W 45-Laptop 15" Konsmetal Koliber W 45-Laptop 15"
Producent: Konsmetal
Cena brutto:

1 457,90 zł

Cena netto: 1 185,28 zł

szt.
zobacz więcej
Konsmetal Koliber W 62-Laptop 17"/S1 Konsmetal Koliber W 62-Laptop 17"/S1
Producent: Konsmetal
Cena brutto:

2 259,90 zł

Cena netto: 1 837,32 zł

szt.
zobacz więcej
Konsmetal Koliber WG 45-Laptop 15" Konsmetal Koliber WG 45-Laptop 15"
Producent: Konsmetal
Cena brutto:

1 457,90 zł

Cena netto: 1 185,28 zł

szt.
zobacz więcej
Chubbsafes Sigma Deposit 30 K Chubbsafes Sigma Deposit 30 K
Producent: Chubbsafes
Cena brutto:

1 262,61 zł

Cena regularna: 1 402,90 zł

Najniższa cena: 1 262,61 zł

Cena netto: 1 026,51 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Chubbsafes Sigma Deposit 40 K Chubbsafes Sigma Deposit 40 K
Producent: Chubbsafes
Cena brutto:

1 392,21 zł

Cena regularna: 1 546,90 zł

Najniższa cena: 1 392,21 zł

Cena netto: 1 131,88 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Chubbsafes Sigma Deposit 40 E Chubbsafes Sigma Deposit 40 E
Producent: Chubbsafes
Cena brutto:

1 807,11 zł

Cena regularna: 2 007,90 zł

Najniższa cena: 1 807,11 zł

Cena netto: 1 469,20 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Chubbsafes Sigma Deposit 50 K Chubbsafes Sigma Deposit 50 K
Producent: Chubbsafes
Cena brutto:

1 651,41 zł

Cena regularna: 1 834,90 zł

Najniższa cena: 1 651,41 zł

Cena netto: 1 342,61 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Chubbsafes Sigma Deposit 50 E Chubbsafes Sigma Deposit 50 E
Producent: Chubbsafes
Cena brutto:

2 000,61 zł

Cena regularna: 2 222,90 zł

Najniższa cena: 2 000,61 zł

Cena netto: 1 626,51 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja

Idealna i bezpieczna skrytka dla gotówki

W naszej ofercie znalazły się zarówno małe sejfy bez certyfikatów, jak i te specjalistyczne do profesjonalnego zastosowania. Do wyboru są modele o niewielkiej wadze, sięgającej ok. 15 kg, jak i wersje dochodzące do prawie 70 kg. Grubość ścianek korpusu w większości modeli wynosi 3 mm, natomiast do budowy drzwi wykorzystuje się wzmocnioną blachę stalową o grubości 5 mm. Całość konstrukcji drzwi, wraz z zabudowanym mechanizmem ryglowym w zależności od modelu, waha się w granicach od ok. 50 do ok. 80 mm.

Najważniejsze w wymienianych modelach sejfów depozytowych ze szczeliną wrzutową są właśnie otwory, za pomocą których gotówka lub inny pakiet mogą być złożone do skrytki. Ogranicza to konieczność częstego jej otwierania, szczególnie w miejscach, w których obrót pieniądzem odbywa się bez przerw. Dostęp do wnętrza sejfu mogą mieć tylko wybrane osoby - depozyty natomiast w jego wnętrzu może umieszczać każdy. Te poręczne modele są dostosowane do mocowania zarówno do ściany, jak i do podłoża, dlatego umożliwiają wygodne osadzenie w dowolnym miejscu.

W jaki sposób gotówka jest chroniona?

Wierzymy, że odpowiednio dobrany sejf jest w stanie skutecznie zabezpieczyć kosztowności przed kradzieżą. Z tego powodu większość naszych produktów to modele certyfikowane, cechujące się doskonałymi parametrami, potwierdzonymi przez polskie i europejskie instytuty badawcze. Za nadawanie klas bezpieczeństwa naszym produktom odpowiadają takie podmioty, jak polski Instytut Mechaniki Precyzyjnej czy europejskie European Certyfication Body oraz niemiecka firma certyfikująca VdS Schadenverthuetung. Najmniejsze z naszych modeli oznaczone są klasą S1 i przeznaczone do składowania w nim sum lub innych kosztowności o wartości nie większej, jak 70 000 zł. Niewątpliwą zaletą posiadania sejfu certyfikowanego jest możliwość ubezpieczenia jego zawartości w dowolnym towarzystwie ubezpieczeniowym. Nie oznacza to jednak, że produkty bez certyfikatu mają mniejszą funkcjonalności i nie znajdą praktycznego zastosowania. Jeżeli tylko budowa sejfu będzie solidna, z blach o wspomnianych wyżej grubościach, a dodatkowo będzie on wyposażony w atestowany zamek i na stałe przytwierdzony do podłoża, z pewnością spełni on swoją rolę równie dobrze.

Zdecydowana większość sejfów depozytowych ze szczeliną wrzutową oferowanych w sklepie IMPEXIMP to modele posiadające mechanizm uniemożliwiający wyłowienie depozytów. Dzięki odpowiedniej konstrukcji wyciągniecie umieszczonych w sejfie pakietów możliwe jest tylko poprzez otwarcie drzwi. Wszelkie próby wyciągnięcia zawartości przez szczelinę wrzutową za pomocą palców lub innych tzw. metod “na haczyk” z pewnością zakończą się niepowodzeniem. Podstawowym zamkiem najprostszych wersji są zamki kluczowe. Dostępne są też opcje z zamkiem elektronicznym, także doposażonym w system otwierania awaryjnego w przypadku kiedy zapomnimy kodu. Same drzwi są blokowane ryglami o średnicy zwykle około 20-25 mm.

Opcje dodatkowe sejfów

Konstrukcje sejfów depozytowych ze szczeliną wrzutową są dostępne w różnych opcjach dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Wśród propozycji mamy wersje ze szczeliną wrzutową umieszczoną w części frontowej lub z otworami w części górnej, tylnej lub z boku. Niektóre modele mają dodatkowe zabezpieczenie otworu wrzutowego jeszcze jednym zamkiem. Za zwiększenie zakresu ochrony odpowiadają możliwe do zamontowania zamki elektroniczne z czasowym opóźnieniem otwarcia, udaremniające szybkie opróżnianie sejfów. Jeżeli doposażymy sejf także w czujki sejsmiczne lub detekcję otwarcia drzwi, sygnał może być wyprowadzony do zewnętrznej instalacji alarmowej i zapewnić bieżące informowanie i alarmowanie firm ochroniarskich o np. naruszeniu zamka bez zastosowania odpowiedniej procedury otwarcia.

Gdzie i dlaczego sprawdzą się sejfy depozytowe ze szczeliną wrzutową?

Sejfy depozytowe ze szczeliną wrzutową to jedne z najbardziej praktycznych elementów wyposażenia, które sprawdzają się zarówno w sklepach, biurach czy stacjach benzynowych. Stosunkowo niewielkie rozmiary pozwalają na ich zainstalowanie w miejscu mało rzucającym się w oczy, a przygotowane otwory pod kotwy montażowe pozwalają na bezpieczne zamocowanie w podłodze lub ścianie.

Szczeliny wrzutowe są zaprojektowane w taki sposób, aby po wrzuceniu do nich np. gotówki jej wyciągnięcie było niemożliwe. Dzięki temu system doskonale sprawdza się do gromadzenia dziennego utargu, czy do schowania koperty z ważnymi dokumentami.

Szereg zabezpieczeń, zarówno mechanicznych, jak i elektronicznych, pozwala na skuteczne i w pełni profesjonalne zabezpieczenie nie tylko gotówki, ale również wszelkiego rodzaju cennych przedmiotów o niewielkich rozmiarach, jak biżuteria, dokumenty czy kluczyki samochodowe. Bardzo często już sam widok dobrze skonstruowanego sejfu skutecznie zniechęca włamywaczy do dokonywania kradzieży.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl