Filtr produktów
Norma klasy bezpieczeństwa
Czas ognioodporności
Ochrona przed zalaniem
Przechowywanie dokumentow niejawnych
Zamek dodatkowy
Liczba przechowywanych sztuk broni
Skrytka wewnętrzna
Cena brutto
  • od
    do

Chyba zgodzisz się z nami, że w każdym domu oraz firmie znajdują się cenne dokumenty i przedmioty, które trzeba w odpowiedni sposób chronić przed niepowołanymi osobami.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że najcenniejsze przedmioty w Twoim domu są bezpieczne, zainwestuj w profesjonalne sejfy na kod.

Sejfy na kod

BURG-WÄCHTER Point-Safe P 1 E BURG-WÄCHTER Point-Safe P 1 E
Producent: BURG-WÄCHTER
Cena brutto:

679,90 zł

Cena netto: 552,76 zł

szt.
zobacz więcej
BURG-WÄCHTER Point-Safe P 2 E BURG-WÄCHTER Point-Safe P 2 E
Producent: BURG-WÄCHTER
Cena brutto:

894,90 zł

Cena netto: 727,56 zł

szt.
zobacz więcej
BURG-WÄCHTER Point-Safe P 2 E FS BURG-WÄCHTER Point-Safe P 2 E FS
Producent: BURG-WÄCHTER
Cena brutto:

1 109,90 zł

Cena netto: 902,36 zł

szt.
zobacz więcej
BURG-WÄCHTER Home-Safe H 210 E BURG-WÄCHTER Home-Safe H 210 E
Producent: BURG-WÄCHTER
Cena brutto:

1 664,90 zł

Cena netto: 1 353,58 zł

szt.
zobacz więcej
BURG-WÄCHTER Point-Safe P 3 E BURG-WÄCHTER Point-Safe P 3 E
Producent: BURG-WÄCHTER
Cena brutto:

1 109,90 zł

Cena netto: 902,36 zł

szt.
zobacz więcej
BURG-WÄCHTER Point-Safe PW 2 E BURG-WÄCHTER Point-Safe PW 2 E
Producent: BURG-WÄCHTER
Cena brutto:

704,90 zł

Cena netto: 573,09 zł

szt.
zobacz więcej
BURG-WÄCHTER Karat WT 614 E FP BURG-WÄCHTER Karat WT 614 E FP
Producent: BURG-WÄCHTER
Cena brutto:

4 099,90 zł

Cena netto: 3 333,25 zł

szt.
zobacz więcej
BURG-WÄCHTER Magno M 540 E BURG-WÄCHTER Magno M 540 E
Producent: BURG-WÄCHTER
Cena brutto:

3 544,90 zł

Cena netto: 2 882,03 zł

szt.
zobacz więcej
BURG-WÄCHTER Home-Safe H 240 E BURG-WÄCHTER Home-Safe H 240 E
Producent: BURG-WÄCHTER
Cena brutto:

2 219,90 zł

Cena netto: 1 804,80 zł

szt.
zobacz więcej
BURG-WÄCHTER Karat MT 640 E FP BURG-WÄCHTER Karat MT 640 E FP
Producent: BURG-WÄCHTER
Cena brutto:

4 634,90 zł

Cena netto: 3 768,21 zł

szt.
zobacz więcej
BURG-WÄCHTER Point-Safe P 4 E BURG-WÄCHTER Point-Safe P 4 E
Producent: BURG-WÄCHTER
Cena brutto:

1 404,90 zł

Cena netto: 1 142,20 zł

szt.
zobacz więcej
BURG-WÄCHTER Point-Safe PW 3 E BURG-WÄCHTER Point-Safe PW 3 E
Producent: BURG-WÄCHTER
Cena brutto:

909,90 zł

Cena netto: 739,76 zł

szt.
zobacz więcej

Czym charakteryzują się sejfy zabezpieczane kodem?

Sejfy z kodem są znakomitym rozwiązaniem dla każdego przedsiębiorcy, a także osoby prywatnej, której zależy na zabezpieczeniu majątku. Kod do sejfu pozwala na otwarcie skrytki w bardzo krótkim czasie. Wystarczy zapamiętać kilka cyfr, a otwarcie sejfu będzie banalnie proste dla jego właściciela. Jako bariera ochronna, jest on bezpiecznym i często wybieranym przez klientów rozwiązaniem.

Sejfy na kod są otwierane dzięki wpisaniu na specjalnej klawiaturze ciągu cyfr. Zwykle stosuje się od 4 do 6 cyfr przy otwieraniu tego typu skrytek. Jest tylko jeden cel otwierania w ten sposób sejfu –bezpieczeństwo i wygoda w użytkowaniu.

Jak chronić kod do sejfu, by nie dostał się w niepowołane ręce?

Wiele osób, które decydują się na zakup sejfu na kod martwi się, że to rozwiązanie wcale nie będzie dla nich najlepsze, kod dostanie się w niepowołane ręce, a kosztowności lub dokumenty w nim składowany znikną. Jak chronić kod do sejfu, by był dostępny tylko dla Ciebie?

Pierwszą czynnością jaką każdy powinien wykonać po zakupie sejfu jest dokładne zapoznanie się z instrukcją zamka oraz zmianą kodów fabrycznych. Nowe zamki opuszczają fabrykę z domyślnymi kodami producenta, które są prostym ciągiem liczb, jak np. 111111 lub 123456. W niektórych modelach sejfów takich kodów może być nawet dwa: kod użytkownika i tzw. kod Master (lub inaczej zwany kod Managera) służący do nadpisywania kodów pozostałych użytkowników. Należy pamiętać o zmianie ich wszystkich.  

Pamiętaj, by Twój kod nie był zbyt prosty. Łatwy do odgadnięcia schemat tworzenia kodu jest najgorszym rozwiązaniem. Takie kody do sejfu może złamać nawet laik. Nigdy nie decyduj się na powtarzanie tych samych cyfr w kodzie lub na ciąg cyfr ustawionych po kolei. Kody składające się z samych jedynek lub Twojej daty urodzenia nigdy się nie sprawdzą.

Kolejną sprawą jest ustalenie kodu, który nie będzie miał zbyt trudnej konstrukcji. Dlaczego? Ponieważ takie rozwiązanie może spowodować wiele kłopotów z jego zapamiętaniem. Któregoś dnia kod do sejfu może wylecieć Ci z pamięci, a wtedy na pewno nie dostaniesz się do jego wnętrza bez pomocy wyspecjalizowanego serwisanta.

Wiele osób decyduje się na zapisywanie kodu do sejfu, ponieważ nie ufa swojej pamięci. Nigdy nie zapisuj kodów na kartkach, w telefonie ani innym nośniku. To pierwszy krok, by cyfry wpadły w niepowołane ręce i by ktoś inny bez trudu dostał się do Twojego majątku!

Jak zmienić kod do sejfu, gdy zachodzi taka potrzeba?

Istnieje wiele sytuacji, kiedy konieczna jest zmiana kodu do sejfu: kiedy obawiasz się, że kod wpadł w niepowołane ręce, ktoś włamał się do Twojej skrytki lub zauważasz, że masz problem w zapamiętywaniu ciągu cyfr.

W każdym modelu zamka kody zmienia się w nieco inny sposób i konieczne jest skorzystanie z instrukcji producentów. To bardzo ważne, by wszystkie operacje na zamkach wykonywać zawsze przy otwartych drzwiach!. Więcej na ten temat możesz poczytać na naszym blogu.

Sejfy otwierane kodem – jakość z certyfikatami

Sejfy na kod dostępne w naszej stałej ofercie są zaopatrzone w odpowiednie certyfikaty i atesty bezpieczeństwa, dzięki czemu klienci mogą mieć pewność, że ich majątek jest w 100% bezpieczny. Certyfikaty potwierdzają najwyższą jakość materiałów, jakie zostały wykorzystane przy produkcji sejfu oraz doskonałe zabezpieczenia zamontowane w sejfie. Jakie są rodzaje certyfikatów i co warto o nich wiedzieć? Dowiedź się więcej tutaj.

Sejf z kodem - zalety. Dlaczego warto zainwestować w taki środek bezpieczeństwa?

Sejfy zabezpieczane kodem mają wiele zalet. Przede wszystkim są bardzo bezpieczne, a przechowywany w nich majątek jest chroniony przed niepowołanymi rękami. Do takich sejfów nie są potrzebne klucze, których bezpieczne przechowywanie jest czasami bardzo wymagające. Jedynym „problemem” może być wyłącznie zapamiętanie ciągu cyfr. Jednak  jeżeli nie masz kłopotów z pamięcią, dostaniesz się do sejfu zawsze w bardzo krótkim czasie.

Dla kogo? Kto powinien kupić sejf chroniony kodem?

Sejfy na kod są znakomitym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które potrzebują skrytek najwyższej jakości gwarantujące bardzo dobre zabezpieczenie. Świetnie sprawdzają się dla wszystkich, którym zależy na szybkim dostaniu się do sejfu. Sejfy z kodem są także znakomite dla osób, które gubią klucze

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl