Kasa pancerna ognioodporna Wertheim DWS1903KB ze wzmocnionym korpusem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kasa pancerna ognioodporna Wertheim DWS1903KB ze wzmocnionym korpusem
Podstawowe parametry techniczne modelu:
- wymiary zewnętrzne: (W) 1883 x (S) 1110 x (G) 725 mm
- wymiary wewnętrzne: (W) 1730 x (S) 660 x (G) 480 mm
- waga: 2090 kg
- pojemność: 548 L
- zamek podstawowy: kluczowy
- zamek dodatkowy: kluczowy
- odporność na włamanie: IV CD
- klasa odporności ogniowej: LFS 30
- liczba półek: 4

Sejfy Wertheim DWSKB to absolutna elita, jeśli chodzi o poziom zabezpieczeń antywłamaniowych i flagowy model austriackiego producenta. Oferują one najwyższy poziom certyfikowanej ochrony antywłamaniowej. Model ten legitymuje się klasą odporności IV KB zgodnie z rygorystyczną normą europejską EN 1143-1. Proces certyfikacji miał miejsce w niemieckiej jednostce VdS. Oprócz ekstremalnej ochrony antywłamaniowej, sejfy te (z wyjątkiem modeli DWS0849KB, 1902KB, 1904KB) standardowo oferują certyfikowaną 30-minutową ochronę przeciwpożarową dla dokumentów (LFS 30P) wg normy EN 15659 (która w obrębie wyposażenia dodatkowego może być rozwinięta do LFS 60P). Konstrukcja sejfu Wertheim DWSKB opiera się na wzmocnionej, wielowarstwowej budowie korpusu i potrójnych, opancerzonych drzwiach, wypełnionych specjalistycznym, wytrzymałym kompozytem. W porównaniu między podobnym sejfem Wertheim DWS wersja KB różni się jedną, ale ogromną różnicą: prezentowane sejfy pozytywnie przeszły dodatkową certyfikację w zakresie ochrony przeciwko atakom wykorzystującym wiertła koronowe (tzw. wiertła rdzeniowe). To najniebezpieczniejsze narzędzia do przełamywania obrony sejfów wykorzystywane przez profesjonalnych włamywaczy. Prestiżowe sejfy antywłamaniowe Wertheim DWSKB są jednak w pełni odporne na ich działanie. Sprawia to, że produkty te są wybierane przez firmy finansowe, jubilerów, kantory, ale także rezydencje prywatne i instytucje, którym najbardziej zależy na najwyższym poziomie bezpieczeństwa skarbca.

Najważniejsze zalety techniczne:
- ochrona antywłamaniowa w klasie IV KB zgodnie z normą EN 1143-1,
- dodatkowa certyfikowana ochrona przed wiertłami koronowymi (KB),
- 30-minutowa ochrona przeciwpożarowa dla dokumentów (LFS 30P) zgodnie z normą EN 15659 (w większości modeli),
- wzmocniony, dwuścienny korpus i trójścienne, opancerzone drzwi z podwójnym progiem,
- specjalne uszczelki przeciwpożarowe i dymoszczelne na obwodzie drzwi,
- trójstronny mechanizm ryglowania z masywnymi ryglami stalowymi,
- szklana płyta chroniąca zamek z systemem ryglowania awaryjnego (relocker)
- stalowe rygle stałe po stronie zawiasowej,
- zawiasy zewnętrzne,
- fabryczne przygotowanie do kotwienia do podłogi (modele <1000 kg).
Gama produktów z serii DWSKB obejmuje osiem modeli, które zaprojektowano z myślą o profesjonalnych zastosowaniach (instytucje, banki, jubilerzy) wymagających ochrony przed zaawansowanymi metodami włamania. Potężne opancerzenie przekłada się na masę konstrukcji. Aby umożliwić montaż nawet w problematycznych lokalizacjach, modele DWS1000KB i większe są dostępne w specjalnym wariancie demontowalnym, przeznaczonym do składania bezpośrednio u klienta.
Wyposażenie podstawowe:
- dwa niezależne, certyfikowane zamki kluczowe S&G (VdS-Klasa 2),
- regulowane półki (jedna, dwie lub trzy, w zależności od modelu),
- otwór na przewody,
- wykończenie lakierem proszkowym w kolorze szarym (RAL 7037).
Aby sprostać wymogom najbardziej restrykcyjnej klasy IV, seria DWSKB oferuje w standardzie najwyższy poziom bezpieczeństwa zamknięcia: każdy sejf wyposażono w dwa niezależne zamki S&G. Są to najwyższej jakości, certyfikowane zamki kluczowe klasy 2 (certyfikacja VdS). Istnieje jednak szerokie pole do ewentualnej personalizacji, gdyż producent pozwala na dowolną konfigurację zamków, czy to w tandemie zamek kluczowy-zamek elektroniczny, czy podwójny zamek elektroniczny. Co istotne, w przypadku tego ostatniego dostęp do systemu jest dodatkowo zabezpieczony szklaną płytą z mechanizmem blokady awaryjnej, co także wpływa na bezpieczeństwo. Oprócz najwyższej klasy zabezpieczeń sejf Wertheim DWSKB jest także maksymalnie funkcjonalny, a podstawowe wyposażenie wewnętrzne za dodatkową opłatą może być wzbogacone m.in. o dodatkowe półki, tace wysuwane, szuflady, sejf wewnętrzny zamykany na osobny klucz czy zestaw czujników do podłączenia systemu alarmowego. Całość wykończona jest lakierem proszkowym w kolorze szarym (RAL 7037), ale istnieje możliwość wyboru innej barwy z palety RAL.
Dostępne wyposażenie dodatkowe:
- zamiana standardowej kombinacji zamków na inne zamki VdS klasy 2 (szyfrowe mechaniczne lub elektroniczne),
- podwyższona ochrona przeciwpożarowa do 60 minut (LFS 60P),
- wersja demontowalna (rozbieralna), składana na miejscu (od modelu DWS1000KB),
- dodatkowe półki, tace wysuwane, szuflady,
- sejf wewnętrzny zamykany na osobny klucz,
- zestaw czujników do podłączenia systemu alarmowego (IAS),
- oświetlenie wewnętrzne LED,
- wykonanie w dowolnym kolorze z palety RAL.
Dane techniczne
| Wymiary zewnętrzne | (W) 1883 x (S) 1110 x (G) 725 mm |
| Wymiary wewnętrzne | (W) 1730 x (S) 660 x (G) 480 mm |
| Waga | 2090 kg |
| Objętość wewnętrzna | 548 L |
| Nazwa serii produktowej | DWSKB |
| Wysokość zewnętrzna | 180 - 189,9 cm |
| Szerokość zewnętrzna | 110 - 114,9 cm |
| Głębokość zewnętrzna | 70 - 74,9 cm |
| Odporność na włamanie | IV CD |
| Odporność ogniowa | LFS 30 P |
| Czas ognioodporności | 30 minut |
| Norma ognioodporności | EN 15659 |
| Zamek podstawowy w pozycji 1. | kluczowy |
| Zamek podstawowy w pozycji 2. | kluczowy |
| Wymagana minimalna klasa zamka | 2 x B |
| Zawiasy | zewnętrzne |
| Możliwość zmiany stronności drzwi na lewe | tak |
| Rodzaj frontu | uchylny jednostronnie |
| Kąt otwarcia drzwi | 180° |
| Stronność ryglowania | czterostronne |
| Liczba półek | 4 |
| Możliwość przytwierdzenia do podłoża | tak |
| Możliwość przytwierdzenia do ściany | nie |
| Liczba otworów montażowych w dnie | 1 |
| Liczba otworów montażowych w plecach | 0 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.