Kasa pancerna Wertheim CM20
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kasa pancerna Wertheim CM20
Podstawowe parametry techniczne modelu:
- wymiary zewnętrzne: (W) 765 x (S) 575 x (G) 495 mm
- wymiary wewnętrzne: (W) 685 x (S) 495 x (G) 310 mm
- waga: 335 kg
- pojemność: 105 L
- zamek podstawowy: kluczowy
- odporność na włamanie: III
- ognioodporność: nie
- liczba półek: 1

Wertheim CM to propozycja przeznaczona dla instytucji, firm i użytkowników indywidualnych, którzy szukają najsolidniejszych rozwiązań antywłamaniowych. Fundamentem bezpieczeństwa w sejfach Wertheim z serii CM jest zaawansowana, wielowarstwowa technologia konstrukcyjna. Inżynierowie zastosowali tu dwuścienny korpus ze specjalnym wzmocnieniem oraz wytrzymałe, trójścienne drzwi z podwójnym progiem. Obie te strefy wypełnione specjalistyczną kombinacją opancerzonego, wysokowytrzymałego kompozytu (dla ochrony mechanicznej) oraz materiałów termoizolacyjnych (dla ochrony ogniowej). Taka budowa pozwoliła uzyskać dwa prestiżowe certyfikaty: ekstremalną klasę antywłamaniową III (zgodnie z normą EN 1143-1, certyfikat VdS) oraz 30-minutową ognioodporność dla papieru (LFS 30P wg EN 15659). Uzyskane certyfikacje udowadniają, że sejf Wertheim CM należy do grupy elitarnych rozwiązań antywłamaniowych, które idealnie nadaje się do ochrony mienia o bardzo wysokiej wartości w sektorze komercyjnym i luksusowych rezydencjach.

Najważniejsze zalety techniczne:
- ochrona antywłamaniowa w klasie III zgodnie z normą EN 1143-1,
- 30-minutowa ochrona przeciwpożarowa dla dokumentów (LFS 30P) zgodnie z normą EN 15659,
- dwuścienny korpus i trójścienne drzwi z podwójnym progiem ,
- specjalne uszczelki przeciwpożarowe i dymoszczelne na obwodzie drzwi,
- trójstronny mechanizm ryglowania z dodatkowym systemem blokady awaryjnej ,
- zintegrowana ochrona mechanizmu zamka przed przewierceniem,
- stały profil ryglujący na całej wysokości drzwi od strony zawiasowej ,
- zawiasy zewnętrzne,
- przygotowanie do podłączenia do systemu alarmowego (IAS),
- fabryczne przygotowanie do kotwienia w podłodze i ścianie tylnej.
Seria CM oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa dla najbardziej wymagających klientów. Linia produktów obejmuje osiem modeli, co pozwala na elastyczne dopasowanie do potrzeb przestrzennych i pojemnościowych. Wszystkie modele są standardowo przygotowane do solidnego zamocowania, a materiał kotwiący jest zawarty w dostawie. Nie należy bagatelizować procesu przytwierdzenia sejfu do podłoża, albowiem jest on wymagany, aby zachować wszystkie parametry bezpieczeństwa antywłamaniowego Klasy III.
Wyposażenie podstawowe:
- dwa certyfikowane zamki główne VdS klasy 2 (do wyboru: kluczowy Wittkopp 1819 lub elektroniczny Wittkopp Primor 3000) ,
- regulowane półki (jedna, dwie lub trzy, w zależności od modelu) ,
- przygotowany otwór na przewody,
- wykończenie lakierem proszkowym w kolorze szarym (RAL 7037).
Certyfikacja w Klasie III modelu Wertheim CM oznacza, że sejf ten musi być zamykany dwoma zamkami. W tym przypadku producent zdecydował się na zaoferowanie dwóch rozwiązań. Klient może wybrać preferowaną kombinację zamków spośród dostępnych wariantów, takich jak wysokiej klasy zamek kluczowy Wittkopp 1819 (z kluczami o długości 145 mm) lub zaawansowany zamek elektroniczny Wittkopp Primor 3000. Oprócz standardowych, regulowanych półek, seria oferuje szeroką gamę opcjonalnego wyposażenia wewnętrznego, w tym skrytki, szuflady i wysuwane tace, co pozwala na pełną personalizację wnętrza. Wykończenie zewnętrzne to proszkowy lakier w kolorze szarym, ale za dodatkową opłatą istnieje możliwość wyboru dowolnego innego koloru z tej palety.
Dostępne wyposażenie dodatkowe:
- instalacja innych modeli zamków lub dodatkowych zamków,
- dodatkowe półki, półki wysuwane, szuflady,
- wewnętrzny, zamykany skarbczyk,
- zestaw czujników do podłączenia systemu alarmowego (IAS),
- oświetlenie wewnętrzne LED,
- wykonanie w dowolnym kolorze z palety RAL.
Dane techniczne
| Wymiary zewnętrzne | (W) 765 x (S) 575 x (G) 495 mm |
| Wymiary wewnętrzne | (W) 685 x (S) 495 x (G) 310 mm |
| Waga | 335 kg |
| Objętość wewnętrzna | 105 L |
| Nazwa serii produktowej | CM |
| Wysokość zewnętrzna | 75 - 79,9 cm |
| Szerokość zewnętrzna | 55 - 59,9 cm |
| Głębokość zewnętrzna | 45 - 49,9 cm |
| Odporność na włamanie | III |
| Norma klasy bezpieczeństwa | EN 1143-1 |
| Odporność ogniowa | nie |
| Zamek podstawowy w pozycji 1. | kluczowy |
| Zamek podstawowy w pozycji 2. | brak |
| Wymagana minimalna klasa zamka | 1 x B |
| Zawiasy | zewnętrzne |
| Możliwość zmiany stronności drzwi na lewe | tak |
| Rodzaj frontu | uchylny jednostronnie |
| Kąt otwarcia drzwi | 180° |
| Stronność ryglowania | czterostronne |
| Liczba półek | 1 |
| Możliwość przytwierdzenia do podłoża | tak |
| Możliwość przytwierdzenia do ściany | tak |
| Liczba otworów montażowych w dnie | 1 |
| Liczba otworów montażowych w plecach | 1 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.