Montaż sejfu w samochodzie. Na co zwrócić uwagę?

Sejf na klucze do auta. Jak zadbać o bezpieczeństwo w salonach i wypożyczalniach samochodowych?

Prowadzisz własny salon samochodowy lub wypożyczalnię, przez które codziennie przewijają się dziesiątki albo setki zainteresowanych klientów? Wraz ze swoimi handlowcami oraz całą obsługą firmy odpowiadasz nie tylko za prezentowanie konkretnych ofert, ale również przeprowadzanie jazd próbnych? 

W takim razie z pewnością wiesz, jak istotne jest dla Ciebie bezpieczeństwo kluczyków do aut. Ich zgubienie lub kradzież mogą spowodować poważne konsekwencje - począwszy od czasowego unieruchomienia samochodu na parkingu, aż na kradzieży samego pojazdu kończąc.

W jaki sposób zadbać o porządek, a przede wszystkim ochronę kluczyków do samochodów w Twoim biznesie? W tym obszarze z pewnością pomogą Ci dopasowane, solidne i w pełni profesjonalne sejfy na klucze. Czytaj dalej, aby poznać ich definicję, zastosowanie, możliwości oraz wszystko, co musisz wiedzieć, aby przekonać się, że warto wprowadzić je także do Twojej firmy.

Czym jest i w jaki sposób działa sejf na klucze do samochodu?

Jak łatwo dostrzec, tego rodzaju sejf to nic innego, jak zabezpieczenie dedykowane do ochrony kluczy oraz innych przedmiotów będących na stałym wyposażeniu salonu samochodowego lub wypożyczalni. Zazwyczaj przyjmuje formę kwadratowej lub prostokątnej - ciężkiej skrzynki z metalu, której wnętrze zabezpieczają solidne drzwi wyposażone w nowoczesne zamki na klucz, szyfr lub biometrię itp.

Takiego typu sejfy mogą być wolnostojące, montowane w ścianach, a także przeznaczone do ukrycia w wybranych meblach (np. szafie, komodzie bądź biurku). Aby jeszcze lepiej spełniały swoją rolę - w środku posiadają specjalne podkonstrukcje (np. wysuwane panele lub tablice) przeznaczone do zawieszania kluczy. W zależności od konkretnego modelu, rozwiązania mogą oferować od kilkunastu do nawet kilkuset takich miejsc na klucze.

Dlaczego warto wybrać sejf na klucze samochodowe?

Zapoznaj się z trzema podstawowymi argumentami przemawiającymi za tym, że zakup i montaż sejfu służącego do przechowywania kluczy może być naprawdę dobrą decyzją.

Po pierwsze bezpieczeństwo - klucze z dala od złodziei i niepożądanych osób trzecich

Oczywiście, nadrzędną cechą każdego tego typu produkt, jest naturalnie zapewnianie wysokiego stopnia ochrony wybranych przedmiotów (w tym przypadku kluczy). Zastosowanie zamków na klucz lub szyfr ogranicza liczbę osób, które mogą dostać się do jego wnętrza, a to oznacza znacznie mniejsze ryzyko ewentualnej kradzieży lub zagubienia kluczy.

Po drugie porządek - wszystkie klucze w jednym miejscu

Bezpieczeństwo jest niezwykle ważne, jednak zdecydowanie nie jest jedynym powodem, dla którego warto rozważyć zakup i montaż takiego produktu.

Kolejnym istotnym aspektem jest fakt wskazujący na to, że dobrze dobrany sejf na klucze pozwala na zachowanie porządku oraz sprawną ewidencję posiadanej floty. W ten sposób daje pewność, że każdy egzemplarz znajduje się tam, gdzie powinien, a dodatkowo - ogranicza czas potrzebny na ewentualne poszukiwania.

Po trzecie elastyczność - skuteczna ochrona kluczy i dokumentów

Kto powiedział, że sejf musi się ograniczać wyłącznie do zabezpieczania kluczy? W zależności od Twoich potrzeb, możesz zdecydować się na bardziej rozbudowane rozwiązania, które obok haczyków oraz całych tablic na klucze, posiadają również półki oraz poręczne skrytki. Dzięki nim z powodzeniem umieścisz w nich, chociażby pojedyncze dokumenty, jak i całe segregatory.

Ile kosztuje sejf na klucze samochodowe i nie tylko?

Odpowiedź na to pytanie jest zależna głównie od Twoich potrzeb oraz możliwości. Podstawowe modele sejfów na klucze wiążą się z wydatkiem od 1000 do 3000 złotych. W tym przypadku mówimy o stosunkowo małych produktach, które pozwalają na sprawne przetrzymywanie do kilkudziesięciu kluczy jednocześnie.

Jeżeli zależy Ci na bardziej rozbudowanych rozwiązaniach - wydatki na średniej wielkości sejf, mogą oscylować w granicach od 4000 do nawet 8000 złotych. A jeśli poszukujesz dużych i naprawdę wszechstronnych propozycji o bardzo zaawansowanych możliwościach - przygotuj się na inwestycję, która może opiewać na kwotę 10000, 20000, a nawet 30000 złotych w przypadku dużych dwuskrzydłowych sejfów.

Chcesz, aby klucze do aut w Twojej wypożyczalni lub salonie samochodowym były w pełni bezpieczne? Wybierz dopasowany sejf!

Udaj się do naszego sklepu online, w którym czekają na Ciebie praktycznie nieprzebrane oferty sprawdzonych produktów do ochrony tego typu zasobów. Określ rozmiar, lokalizację, ustal budżet, który możesz przeznaczyć na takie zakupy, a następnie rozpocznij swoje poszukiwania.

Jeżeli w trakcie zapoznawania się z naszą ofertą w Twojej głowie pojawią się jakiekolwiek pytania – zadaj je wygodnie jednemu z naszych doświadczonych ekspertów. Wystarczy, że napiszesz lub zadzwonisz, a obsługa IMPEXIMP z przyjemnością pomoże Ci wybrać i zamówić najbardziej odpowiedni sejf do ochrony kluczyków samochodowych i nie tylko. Zapraszamy!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl