Kontakt

Pracujemy od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 8:00 do 17:00 

+48 (22) 663 43 79
+48 605 251 302
sklep@impeximp.pl

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Informacje o firmie

Istniejemy od 1999 roku i działamy na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej nr 38781 oraz koncesji wydanej przez MSWiA nr L-0524/01 na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie ochrony mienia realizowanej w formie zabezpieczenia technicznego.

Specjalizujemy się w sprzedaży nowoczesnych urządzeń zabezpieczających, takich jak metalowe meble biurowe, wyposażenie archiwów. Produkty firm oferowane przez IMPEXIMP są na najwyższym współczesnym poziomie technicznym, a ceny dostosowane do europejskiej i polskiej konkurencji oraz możliwości finansowych naszych Klientów.

 

 

Nasza oferta obejmuje: sejfy gabinetowe i meblowe, sejfy i skrytki ścienne, sejfy depozytowe i transferowe, szafy pancerne, skrytki depozytowe i korespondencyjne, wrzutnie nocne i wrzutnie na przelewy, szafki kasjerskie, kasy pancerne, szafy ubraniowe, regały przesuwane i stacjonarne, bezpieczne koperty, gilzy papierowe, worki na wartości, portfele depozytowe oraz wiele innych produktów, które mają jeden wspólny cel: ochronę i bezpieczeństwo naszych Klientów.

Oferujemy usługi serwisowe urządzeń bankowych typu wrzutnie nocne, drzwi skarbcowych oraz kas pancernych. Mamy długoletnie doświadczenie w zakresie napraw i serwisów. Wszystkie prace związane z montażem, serwisem i naprawami dostarczanych oraz już zamontowanych urządzeń są objęte ubezpieczeniem w PZU, które może być rozszerzone w wypadku realizacji większych kontraktów.

Gwarantujemy wysoką jakość, funkcjonalność oraz sprawność oferowanych urządzeń. Jesteśmy przekonani, że wszystkie Państwa wymagania będą przez nas spełnione.
Zapewnimy Państwu szybki i sprawnie działający serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także niezwłoczną dostawę części zamiennych.

prawa autorskie © 2018 IMPEXIMP | projekt: grupa kreatywna Quisse.net | sklep internetowy Shoper.pl

Sklep internetowy Shoper.pl