Sejf biurowy Wertheim BWS1500
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sejf biurowy Wertheim BWS1500
Podstawowe parametry techniczne modelu:
- wymiary zewnętrzne: (W) 1490 x (S) 790 x (G) 650 mm
- wymiary wewnętrzne: (W) 1440 x (S) 740 x (G) 525 mm
- waga: 560 kg
- pojemność: 559 L
- zamek podstawowy: kluczowy
- odporność na włamanie: II
- ognioodporność: nie
- liczba półek: 3

Wertheim BWS to kolejna ciekawa propozycja austriackiego producenta sejfów. Seria ta została zaprojektowana jako odpowiedź na zapotrzebowanie biur na sejfy o dużej pojemności, zdolne skutecznie chronić dokumenty i wartościowe przedmioty. Ich bezpieczeństwo opiera się na certyfikowanej odporności antywłamaniowej w klasie I, co zostało potwierdzone przez prestiżową niemiecką jednostkę VdS zgodnie z rygorystyczną normą EN 1143-1. Za wytrzymałość odpowiada wielowarstwowa technologia: korpus skonstruowano jako dwuścienny, a drzwi jako trójścienne, wypełniając obie przestrzenie kompozytem o ekstremalnej odporności na sforsowanie. Taka struktura zapewnia dodatkowo podstawową ochronę przed ogniem (w standardzie DIN 4102). Dostęp do wnętrza chroniony jest przez potężny, trójstronny mechanizm ryglowy z masywnymi stalowymi bolcami, wsparty przez niezależny system blokady awaryjnej. Drzwi - oparte na zawiasach zewnętrznych - otwierają się pod kątem 180 stopni. Całość zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, jak i niebagatelną estetykę oraz funkcjonalizm.

Najważniejsze zalety techniczne:
- ochrona antywłamaniowa w klasie II zgodnie z normą EN 1143-1,
- lekka ochrona przeciwpożarowa zgodnie z normą DIN 4102
- dwuścienny korpus i trójścienne drzwi wypełnione wysoce odpornym materiałem
- trójstronny mechanizm ryglowania z dodatkowym systemem blokady awaryjnej
- zintegrowana ochrona mechanizmu zamka przed przewierceniem
- stały profil ryglujący na całej wysokości drzwi od strony zawiasowej
- zawiasy zewnętrzne,
- 2x otwory montażowe przygotowane do kotwienia w podłodze i ścianie tylnej.
Seria BWS została stworzona z myślą o zapewnieniu maksymalnej pojemności archiwizacyjnej, zachowując jednocześnie certyfikowane bezpieczeństwo. Linia obejmuje cztery wysokie modele (AWS0800, AWS1000, AWS1200, AWS1500) o tej samej szerokości 790 mm i głębokości 650 mm. Pozwala to na łatwe planowanie przestrzeni biurowej i archiwów. Wszystkie sejfy są standardowo przygotowane do solidnego zakotwiczenia, a materiał montażowy znajduje się w zestawie. Modele rekomendowane są zarówno do biur, prywatnych gabinetów i domów, jak i instytucji finansowych i firm.
Wyposażenie podstawowe:
- certyfikowany zamek kluczowy VdS klasy 1 (Wittkopp 2648),
- regulowane półki (jedna, dwie lub trzy - w zależności od modelu),
- przygotowany otwór na przewody,
- wykończenie lakierem proszkowym w kolorze szarym (RAL 7037).
Każdy sejf z serii BWS jest fabrycznie wyposażony w jeden certyfikowany zamek główny (VdS - Klasa 1: Wittkopp 2648). Podobnie jak w innych profesjonalnych liniach Wertheim istnieje możliwość pełnej personalizacji systemu zamykania, włączając w to instalację innych modeli zamków lub dodanie drugiego, niezależnego zamka w celu wprowadzenia podwójnej kontroli dostępu. Jedną z możliwości jest instalacja zamka elektronicznego Wittkopp Primor 2600(VdS - Klasa 2) - w formie wymiany zamka kluczowego bądź jako drugi, niezależny zamek. Primor 2600 posiada klawiaturę numeryczną i szereg funkcji automatycznych ułatwiających zarządzanie dostępem, w tym pamięć obejmującą 2 kody użytkownika: główny i dodatkowy, pomocniczy. Producent przewidział też szereg udogodnień, jeśli chodzi o wyposażenie wnętrza. W standardzie mamy regulowane półki, których liczbę można zwiększyć, podobniej jak można zdecydować się na zakup małego sejfu wewnętrznego (z oddzielnym zamknięciem na klucz). Dostępna jest również szeroka gama opcjonalnych akcesoriów, takich jak oświetlenie LED, wysuwane tace, szuflady, czy zestaw czujników do podłączenia systemu alarmowego. W wersji standardowej sejfy Wertheim BWS mają wykończenie lakierem proszkowym w kolorze szarym (RAL 7037), ale istnieje możliwość wyboru jakiegokolwiek koloru z palety RAL.
Dostępne wyposażenie dodatkowe:
- zamiana lub dodanie innych modeli zamków, np. zamka elektronicznego VdS klasy 2 (Wittkopp Primor 2600),
- wewnętrzny, zamykany skarbczyk,
- dodatkowe półki, wysuwane tace, szuflady,
- oświetlenie wewnętrzne LED,
- zestaw czujników do podłączenia systemu alarmowego,
- wykonanie w dowolnym kolorze z palety RAL.
Dane techniczne
| Wymiary zewnętrzne | (W) 1490 x (S) 790 x (G) 650 mm |
| Wymiary wewnętrzne | (W) 1440 x (S) 740 x (G) 525 mm |
| Waga | 560 kg |
| Objętość wewnętrzna | 559 L |
| Nazwa serii produktowej | BWS |
| Wysokość zewnętrzna | 140 - 149,9 cm |
| Szerokość zewnętrzna | 75 - 79,9 cm |
| Głębokość zewnętrzna | 65 - 69,9 cm |
| Odporność na włamanie | II |
| Norma klasy bezpieczeństwa | EN 1143-1 |
| Odporność ogniowa | nie |
| Zamek podstawowy w pozycji 1. | kluczowy |
| Zamek podstawowy w pozycji 2. | brak |
| Wymagana minimalna klasa zamka | 1 x A |
| Zawiasy | zewnętrzne |
| Możliwość zmiany stronności drzwi na lewe | tak |
| Rodzaj frontu | uchylny jednostronnie |
| Kąt otwarcia drzwi | 180° |
| Stronność ryglowania | czterostronne |
| Liczba półek | 3 |
| Możliwość przytwierdzenia do podłoża | tak |
| Możliwość przytwierdzenia do ściany | tak |
| Liczba otworów montażowych w dnie | 1 |
| Liczba otworów montażowych w plecach | 1 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.