Sejf gabinetowy Wertheim AN15
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sejf biurowy Wertheim AN15
Podstawowe parametry techniczne modelu:
- wymiary zewnętrzne: (W) 565 x (S) 545 x (G) 442 mm
- wymiary wewnętrzne: (W) 515 x (S) 495 x (G) 310 mm
- waga: 130 kg
- pojemność: 79 L
- zamek podstawowy: kluczowy
- odporność na włamanie: I
- ognioodporność: nie
- liczba półek: 1

Solidne sejfy antywłamaniowe nie muszą kosztować fortuny. Udowadnia to projekt Wertheim AN - bezpieczny sejf biurowy i domowy, który spełnia wszystkie podstawowe potrzeby bezpieczeństwa z nawiązką. Sejf powstał w trosce o skuteczne zabezpieczeniu wartościowych przedmiotów w domach, gdzie zawartość może być ubezpieczona do 65 000 euro i biurach, z możliwością ubezpieczenia do 20 000 euro. Podstawą ich konstrukcji jest certyfikowana ochrona antywłamaniowa w klasie I przyznana jednostkę VdS zgodnie z rygorystyczną normą EN 1143-1. Certyfikacja w pierwszej klasie wynika z zastosowanych technologii, zwłaszcza zamków i konstrukcji sejfów. Budowa sejfów opiera się na wielościankowej konstrukcji turze ścian i drzwi, która zapewnia również podstawową ochronę przed ogniem, zgodną z normą DIN 4102. Zaawansowany, trójstronny mechanizm ryglowania, wzmocniony dodatkową blokadą awaryjną oraz stalowym profilem na całej wysokości od strony zawiasów, stanowi solidną barierę przed próbami sforsowania.

Najważniejsze zalety techniczne:
- ochrona antywłamaniowa w klasie I zgodnie z normą EN 1143-1,
- podstawowa ochrona przeciwpożarowa (DIN 4102),
- wielościankowe korpusy i drzwi,
- trójstronny mechanizm ryglowania z dodatkowym ryglowaniem awaryjnym,
- ochrona przed przewierceniem,
- zawiasy zewnętrzne,
- pokrętło i klamka wystające,
- dwa otwory montażowe: w dnie i tylnej ścianie sejfu.
Sejf Wertheim AN to minimalistyczne, solidne sejfy, które zapewniają intuicyjną obsługę. Drzwi otwierają się pod kątem 180 stopni, a pokrętło wystające zwiększa wygodę użytkowania. Producent przewidział dla tej serii aż siedem różnych modeli, które występują w odmiennych gabarytach. Stosunkowo niska waga, wahająca się od 100 kg do 280 kg, w połączeniu z kompaktowymi wymiarami, czyni te sejfy idealnym rozwiązaniem do montażu w szafach, garderobach czy innych zabudowach meblowych, również na wyższych kondygnacjach budynków. Wszystkie modele są przygotowane do solidnego zakotwiczenia, a materiał montażowy znajduje się w zestawie.
Wyposażenie podstawowe:
- certyfikowany zamek kluczowy VdS klasy 1 (Wittkopp 2648),
- regulowane półki (jedna, dwie lub trzy - w zależności od modelu),
- wykończenie lakierem proszkowym w kolorze szarym (RAL 7037).
Sejfy z serii AN wyposażone są w doskonały zamek kluczowy VdS Klasy 1. Nie jest to jednak jedyna opcja, na którą można się zdecydować. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wymiany zamka kluczowego i zastąpienia go dowolnym innym, kompatybilnym zamkiem Wertheim, w tym m.in. elektronicznym Primor 2600. Możliwe jest również zamówienie innych modeli zamków lub instalacja drugiego, dodatkowego zamka w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa i kontroli dostępu. Ogromnym atutem serii AN jest bogata oferta wyposażenia dodatkowego, które pozwala na stworzenie sejfu idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Wnętrze można dowolnie konfigurować za pomocą dodatkowych półek, szuflad, wysuwanych tac czy wewnętrznego, zamykanego skarbczyka. Dostępne są również akcesoria takie jak oświetlenie wewnętrzne czy specjalna uszczelka przeciwpożarowa. W standardzie sejf Wertheim AN malowany jest lakierem proszkowym w kolorze szarym (RAL 7037), ale istnieje możliwość zamówienia dowolnego innego wykończenia kolorystycznego.
Dostępne wyposażenie dodatkowe:
- zamiana lub dodanie innych modeli zamków, np. zamka elektronicznego VdS klasy 2 (Wittkopp Primor 2600),
- dodatkowe półki, wysuwane półki, szuflady,
- wewnętrzny, zamykany skarbczyk,
- uszczelka przeciwpożarowa na obwodzie drzwi,
- oświetlenie wewnętrzne LED,
- stalowy cokół (zatwierdzony przez VdS),
- wykonanie w dowolnym kolorze z palety RAL.
Dane techniczne
| Wymiary zewnętrzne | (W) 565 x (S) 545 x (G) 442 mm |
| Wymiary wewnętrzne | (W) 515 x (S) 495 x (G) 310 mm |
| Waga | 130 kg |
| Objętość wewnętrzna | 79 L |
| Nazwa serii produktowej | AN |
| Wysokość zewnętrzna | 55 - 59,9 cm |
| Szerokość zewnętrzna | 50 - 54,9 cm |
| Głębokość zewnętrzna | 40 - 44,9 cm |
| Odporność na włamanie | I |
| Norma klasy bezpieczeństwa | EN 1143-1 |
| Odporność ogniowa | nie |
| Zamek podstawowy w pozycji 1. | kluczowy |
| Zamek podstawowy w pozycji 2. | brak |
| Wymagana minimalna klasa zamka | 1 x A |
| Zawiasy | zewnętrzne |
| Możliwość zmiany stronności drzwi na lewe | tak |
| Rodzaj frontu | uchylny jednostronnie |
| Kąt otwarcia drzwi | 180° |
| Stronność ryglowania | czterostronne |
| Liczba półek | 1 |
| Możliwość przytwierdzenia do podłoża | tak |
| Możliwość przytwierdzenia do ściany | tak |
| Liczba otworów montażowych w dnie | 1 |
| Liczba otworów montażowych w plecach | 1 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.