Sejf gabinetowy Wertheim BG30
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sejf gabinetowy Wertheim BG30
Podstawowe parametry techniczne modelu:
- wymiary zewnętrzne: (W) 1075 x (S) 450 x (G) 442 mm
- wymiary wewnętrzne: (W) 1025 x (S) 400 x (G) 310 mm
- waga: 245 kg
- pojemność: 127 L
- zamek podstawowy: kluczowy
- odporność na włamanie: II
- ognioodporność: nie
- liczba półek: 2

Sejfy austriackiej firmy Wertheim z linii BG to specjalne skarbce do zabezpieczania mienia wartościowego w sektorze komercyjnym oraz w wymagających rezydencjach prywatnych. Wysoki poziom bezpieczeństwa, jakie gwarantują te sejfy, potwierdza prestiżowy certyfikat odporności na włamanie w klasie II (certyfikacja VdS) zgodnie z normą EN 1143-1. Produkty certyfikowane w tej klasie muszą oprzeć się także działaniu forsowania przy użyciu zaawansowanych narzędzi mechanicznych. Za tą wytrzymałością stoi wielowarstwowa technologia konstrukcyjna, obejmująca dwuścienny korpus oraz trójścienne drzwi. Co więcej, obie przestrzenie wypełniono specjalistycznym, wzmocnionym (opancerzonym) kompozytem o najwyższej odporności na uszkodzenia i przebicia. Konstrukcja Wertheim BG zapewnia jednocześnie podstawową ochronę przed ogniem zgodnie ze standardem DIN 4102. Bezpieczeństwo zamknięcia gwarantuje zaawansowany, trójstronny mechanizm ryglowy oparty na masywnych metalowych bolcach, który jest dodatkowo chroniony przez system awaryjnej blokady na wypadek próby ataku. Sejf przygotowany jest do instalacji systemu alarmowego oraz zakotwiczenia w ścianie tylnej i/albo podłodze.

Najważniejsze zalety techniczne:
- ochrona antywłamaniowa w klasie II zgodnie z normą EN 1143-1,
- lekka ochrona przeciwpożarowa zgodnie z normą DIN 4102,
- dwuścienny korpus i trójścienne drzwi wypełnione wzmocnionym materiałem,
- trójstronny mechanizm ryglowania z dodatkowym systemem blokady awaryjnej,
- zintegrowana ochrona zamka przed przewierceniem,
- stały profil ryglujący na całej wysokości drzwi od strony zawiasowej,
- zawiasy zewnętrzne,
- przygotowanie do podłączenia do systemu alarmowego (IAS) - od modelu BG15 wzwyż,
- 2x otwory montażowe: w podłodze i ścianie tylnej.
Seria BG o zwiększonej ochronie antywłamaniowej dedykowana jest do przechowywania cennych rzeczy wartościowych: gotówki, biżuterii, zegarków, dokumentów, nośników danych i nie tylko. W linii BG producent przewidział aż siedem różnych modeli, które posiadają identyczne parametry, ale różnią się wymiarami, dzięki czemu każdy z łatwością jest w stanie znaleźć idealny produkt do konkretnego zapotrzebowania. Waga sejfów w tej serii jest wyższa niż w serii AN (klasa I), co odzwierciedla solidniejszą konstrukcję i wyższy poziom zabezpieczeń. Wszystkie modele są standardowo przygotowane do solidnego zamocowania do podłoża lub ściany, a odpowiedni materiał kotwiący jest częścią zestawu.
Wyposażenie podstawowe:
- certyfikowany zamek kluczowy VdS klasy 1 (Wittkopp 2648),
- regulowane półki (jedna, dwie lub trzy - w zależności od modelu),
- przygotowany otwór na przewody,
- wykończenie lakierem proszkowym w kolorze szarym (RAL 7037).
Standardowa konfiguracja sejfów z serii BG opiera się na pewnym i niezawodnym zamknięciu, realizowanym przez wysokiej klasy zamek kluczowy certyfikowany w klasie 1 VdS. Standardowo jednak także na tym polu producent przewidział możliwość personalizacji, umożliwiając zmianę fabrycznego zamka na zaawansowany model elektroniczny VdS klasy 2, taki jak Wittkopp Primor 2600, albo dowolny inny certyfikowany wariant. Co więcej, możliwe jest zaimplementowanie procedury podwójnej kontroli dostępu poprzez instalację drugiego, dodatkowego zamka, na przykład szyfrowego mechanicznego. Bogate możliwości adaptacji oferuje także samo wnętrze sejfu, którego aranżację ułatwiają standardowe półki o regulowanej wysokości. Rozbudowana oferta wyposażenia dostępnego za dodatkową opłatą obejmuje między innymi kolejne półki regulowane, praktyczne szuflady, wysuwane tace oraz wewnętrzny skarbczyk. Dla najbardziej wymagających, w modelu BG15 przewidziano nawet opcję luksusowego, drewnianego wykończenia wnętrza. Standardowo sejf wykańczany jest szarym lakierem proszkowym, ale w ramach wyposażenia dodatkowego można zdecydować się na dowolny kolor z palety RAL.
Dostępne wyposażenie dodatkowe:
- zamiana lub dodanie innych modeli zamków, np. zamka elektronicznego VdS klasy 2 (Wittkopp Primor 2600),
- wewnętrzny, zamykany skarbczyk,
- dodatkowe półki, wysuwane półki, szuflady,
- ekskluzywne wykończenie wnętrza z drewna (od modelu BG15),
- stalowy cokół z atestem VdS,
- uszczelka przeciwpożarowa na obwodzie drzwi,
- oświetlenie wewnętrzne LED,
- zestaw czujników do podłączenia systemu alarmowego (od modelu BG15),
- wykonanie w dowolnym kolorze z palety RAL.
Dane techniczne
| Wymiary zewnętrzne | (W) 1075 x (S) 450 x (G) 442 mm |
| Wymiary wewnętrzne | (W) 1025 x (S) 400 x (G) 310 mm |
| Waga | 245 kg |
| Objętość wewnętrzna | 127 L |
| Nazwa serii produktowej | BG |
| Wysokość zewnętrzna | 105 - 109,9 cm |
| Szerokość zewnętrzna | 45 - 49,9 cm |
| Głębokość zewnętrzna | 40 - 44,9 cm |
| Odporność na włamanie | II |
| Norma klasy bezpieczeństwa | EN 1143-1 |
| Odporność ogniowa | nie |
| Zamek podstawowy w pozycji 1. | kluczowy |
| Zamek podstawowy w pozycji 2. | brak |
| Wymagana minimalna klasa zamka | 1 x A |
| Zawiasy | zewnętrzne |
| Możliwość zmiany stronności drzwi na lewe | tak |
| Rodzaj frontu | uchylny jednostronnie |
| Kąt otwarcia drzwi | 180° |
| Stronność ryglowania | czterostronne |
| Liczba półek | 2 |
| Możliwość przytwierdzenia do podłoża | tak |
| Możliwość przytwierdzenia do ściany | tak |
| Liczba otworów montażowych w dnie | 1 |
| Liczba otworów montażowych w plecach | 1 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.