Sejf ognioodporny Wertheim BP41
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sejf ognioodporny Wertheim BP41
Podstawowe parametry techniczne modelu:
- wymiary zewnętrzne: (W) 1479 x (S) 765 x (G) 582 mm
- wymiary wewnętrzne: (W) 1365 x (S) 655 x (G) 370 mm
- waga: 580 kg
- pojemność: 331 L
- zamek podstawowy: kluczowy
- odporność na włamanie: II
- klasa odporności ogniowej: LFS 60
- liczba półek: 3

Gdy potrzebna jest skuteczna ochrona dokumentów, gotówki i wartościowych przedmiotów w biurze lub domu, seria BP austriackiego producenta Wertheim oferuje wyższy stopień bezpieczeństwa. Te sejfy posiadają podwójną certyfikację, która rozwiązuje dwa problemy naraz: wysoką klasę antywłamaniową II (zgodnie z EN 1143-1, certyfikat VdS) oraz 30-minutową odporność ogniową dla papieru (LFS 30P wg EN 15659). Każdy sejf Wertheim BP wyróżnia się wielowarstwową konstrukcją korpusu i trójściennymi drzwiami. Obie te strefy wypełniono specjalnym, wzmocnionym (opancerzonym) materiałem o wysokiej odporności, a także dedykowanymi wkładami termoizolacyjnymi. Taka budowa zapewnia podwójnie certyfikowane bezpieczeństwo, co czyni je idealnym wyborem do ochrony dokumentów, gotówki i cennych przedmiotów w wymagających biurach i domach. Tak zaawansowany poziom ochrony sprawia, że modele z serii BP sprawdzają się idealnie nie tylko do zastosowań amatorskich, ale także semi-profesjonalnych i profesjonalnych.

Najważniejsze zalety techniczne:
- ochrona antywłamaniowa w klasie II zgodnie z normą EN 1143-1,
- 30-minutowa ochrona przeciwpożarowa dla dokumentów (LFS 30P) zgodnie z normą EN 15659,
- dwuścienny korpus i trójścienne drzwi wypełnione wzmocnionym (opancerzonym) materiałem termoizolacyjnym,
- drzwi z podwójnym progiem, wyposażone w uszczelki przeciwpożarowe i dymoszczelne,
- trójstronny mechanizm ryglowania z dodatkowym ryglem blokady awaryjnej,
- zintegrowana ochrona mechanizmu zamka przed przewierceniem,
- stały profil ryglujący od strony zawiasowej,
- zawiasy zewnętrzne,
- 2x otwory montażowe przygotowane do kotwienia w podłodze i ścianie tylnej.
W każdym z ośmiu wariantów gabarytowych sejfy Wertheim BP oferują zaawansowaną, podwójnie certyfikowaną ochronę. Warto zaznaczyć, że modele BP10 i BP41 oferują także podwyższoną ochronę przeciwpożarową na poziomie LFS 60P (60 minut). Wszystkie sejfy z serii są standardowo przygotowane do solidnego zakotwiczenia, a odpowiedni materiał montażowy jest zawarty w dostawie. Natywnie istnieje też możliwość podłączenia systemu alarmowego IAS.
Wyposażenie podstawowe:
- certyfikowany zamek kluczowy VdS klasy 1 (Wittkopp 2648),
- regulowane półki (jedna, dwie lub trzy - w zależności od modelu),
- przygotowany otwór na przewody,
- wykończenie lakierem proszkowym w kolorze szarym (RAL 7037).
W standardzie sejfy z serii BP zamykane są certyfikowanym zamkiem kluczowym VdS klasy 1 (Wittkopp 2648) Istnieje możliwość zamiany lub dodania innych modeli zamków, np. zamka elektronicznego VdS klasy 2 (Wittkopp Primor 2600), zyskując w ten sposób system podwójnego zamykania. Drzwi sejfu wyposażone są w wygodną klamkę wystającą, ułatwiającą ich obsługę. Oprócz standardowych, regulowanych półek, istnieje szeroka gama akcesoriów dodatkowych, które pozwalają na pełną personalizację wnętrza sejfu. Możliwe jest zamówienie dodatkowych półek, w tym wysuwanych, szuflad, a także wewnętrznego, oddzielnie zamykanego skarbczyka. Dostępne są również opcjonalne rozszerzenia techniczne, w tym zestaw czujników pozwalający na integrację z systemem alarmowym oraz pakiet oświetlenia wewnętrznego LED. Całość wykończona jest lakierem proszkowym w kolorze szarym (RAL 7037). Za opłatą istnieje możliwość malowania w dowolnym kolorze palety RAL.
Dostępne wyposażenie dodatkowe:
- zamiana lub dodanie innych modeli zamków, np. zamka elektronicznego VdS klasy 2 (Wittkopp Primor 2600),
- wewnętrzny, zamykany skarbczyk,
- dodatkowe półki, wysuwane półki, szuflady,
- oświetlenie wewnętrzne LED,
- zestaw czujników do podłączenia systemu alarmowego,
- wykonanie w dowolnym kolorze z palety RAL.
Dane techniczne
| Wymiary zewnętrzne | (W) 1479 x (S) 765 x (G) 582 mm |
| Wymiary wewnętrzne | (W) 1365 x (S) 655 x (G) 370 mm |
| Waga | 580 kg |
| Objętość wewnętrzna | 331 L |
| Nazwa serii produktowej | BP |
| Wysokość zewnętrzna | 140 - 149,9 cm |
| Szerokość zewnętrzna | 75 - 79,9 cm |
| Głębokość zewnętrzna | 55 - 59,9 cm |
| Odporność na włamanie | II |
| Norma klasy bezpieczeństwa | EN 1143-1 |
| Odporność ogniowa | LFS 60 P |
| Czas ognioodporności | 60 minut |
| Norma ognioodporności | EN 15659 |
| Zamek podstawowy w pozycji 1. | kluczowy |
| Zamek podstawowy w pozycji 2. | brak |
| Wymagana minimalna klasa zamka | 1 x A |
| Zawiasy | zewnętrzne |
| Możliwość zmiany stronności drzwi na lewe | tak |
| Rodzaj frontu | uchylny jednostronnie |
| Kąt otwarcia drzwi | 180° |
| Stronność ryglowania | czterostronne |
| Liczba półek | 3 |
| Możliwość przytwierdzenia do podłoża | tak |
| Możliwość przytwierdzenia do ściany | tak |
| Liczba otworów montażowych w dnie | 1 |
| Liczba otworów montażowych w plecach | 1 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.