Sejf ścienny Wertheim AMS0801
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sejf ścienny Wertheim AMS0801
Podstawowe parametry techniczne modelu:
- wymiary zewnętrzne: (W) 770 x (S) 510 x (G) 230 mm
- wymiary wewnętrzne: (W) 720 x (S) 460 x (G) 145 mm
- waga: 70 kg
- pojemność: 48 L
- zamek podstawowy: kluczowy
- odporność na włamanie: I
- ognioodporność: nie
- liczba półek: 1

Sejfy ścienne z serii AMS austriackiej firmy Wertheim opracowano z myślą o trwałym wmurowaniu w ścianę. Jest to rozwiązanie niezwykle bezpieczne, charakteryzujące się wysokim poziomem odporności na wszelkie działania inwazyjne. Sejfy ścienne są też odpowiednie dla osób, które chcą połączyć wysoki poziom bezpieczeństwa z dyskrecją i oszczędnością miejsca. Sejfy te posiadają certyfikat odporności na włamanie w klasie I wydany przez jednostkę VdS zgodnie z normą EN 1143-1, co jest rzadkością wśród sejfów ściennych i świadczy o ich wyjątkowej solidności. Konstrukcja opiera się na korpusie wykonanym z ocynkowanej ogniowo blachy stalowej. Przekłada się to na perfekcyjną ochronę przed korozją. Sejf ścienny AMS posiada też trójściankowe, masywne drzwi z odpowiednimi zabezpieczeniami uniemożliwiającymi rozwiercenie zamka. Drzwi są również wypełnione specjalnym, kompozytowym materiałem antywłamaniowym, a zabezpieczenia przed wyważeniem łomem obejmują m.in. trójstronny mechanizm ryglowania z dodatkowym systemem blokady awaryjnej. Ponadto sejf ścienny AMS posiada też trójściankowe, masywne drzwi, które dodatkowo oferują lekką ochronę przeciwpożarową zgodnie z normą DIN 4102 .

Najważniejsze zalety techniczne:
- ochrona antywłamaniowa w klasie I zgodnie z normą EN 1143-1,
- ochrona przeciwpożarowa zgodnie z normą DIN 4102,
- korpus wykonany z ocynkowanej ogniowo blachy stalowej (odporność na korozję),
- trójścienne, masywne drzwi stalowe z wypełnieniem antywłamaniowym,
- trójstronny mechanizm ryglowania z dodatkowym systemem blokady awaryjnej,
- zintegrowana ochrona mechanizmu zamka przed przewierceniem,
- stały profil ryglujący na całej wysokości drzwi od strony zawiasowej,
- zawiasy wewnętrzne,
- umożliwiające otwarcie drzwi pod kątem 95 stopni.
Seria AMS została zaprojektowana z myślą o montażu podtynkowym, co pozwala na całkowite ukrycie sejfu za obrazem, lustrem czy meblem. Linia obejmuje osiem modeli o różnych wymiarach, co pozwala na dopasowanie sejfu do grubości ściany i potrzeb użytkownika. Dostępne są modele o standardowej głębokości 380 mm oraz płytsze wersje o głębokości 230 mm, idealne do ścian o mniejszej grubości. Ważnym elementem jest opcjonalne opancerzenie tylnej ściany, które pozwala na instalację w cieńszych murach bez utraty klasy bezpieczeństwa - to unikatowa opcja w tej grupie produktów.
Wyposażenie podstawowe:
- certyfikowany zamek kluczowy VdS klasy 1 (Wittkopp 2648, 2 klucze 95 mm),
- regulowane półki (jedna lub dwie, w zależności od modelu),
- wykończenie drzwi lakierem proszkowym w kolorze szarym (RAL 7037).
W standardzie sejfy AMS wyposażone są w bezpieczny zamek kluczowy VdS klasy 1. Producent umożliwia jednak zamianę na zaawansowany zamek elektroniczny VdS klasy 2 (Wittkopp Primor 2600), który dla niektórych użytkowników może być wygodniejszy za sprawą klawiatury numerycznej. Uwagę warto zwrócić także na samo wnętrze sejfu. Zostało ono zaprojektowane maksymalnie funkcjonalnie i wyposażone w regulowane półki. Należy zauważyć, że w płytszych modelach (o głębokości 230 mm) nie ma możliwości pionowego ustawienia segregatorów, ale można je przechowywać równolegle do drzwi. Niezwykle szeroki wybór producent oferuje w zakresie wyposażenia dodatkowego. Można zdecydować się na wspomnianą już wersję z opancerzeniem tylnej ściany, przeznaczoną dla montażu w obiekcie o mniejszej grubości ścian, jak również doposażyć sejf w wewnętrzny skarbiec zamykany osobnym zamkiem kluczowym. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych półek regulowanych (liczba w zależności od wariantu gabarytowego) oraz instalacji wewnątrz ekskluzywnego oświetlenia LED, które sprawi, że wszelkie mienie wartościowe będzie się pięknie prezentować.
Dostępne wyposażenie dodatkowe:
- zamiana zamka kluczowego na zamek elektroniczny VdS klasy 2 lub inny model,
- opcjonalne opancerzenie tylnej ściany (pozwala na redukcję wymaganej grubości betonu za sejfem),
- wewnętrzny sejf zamykany zamkiem kluczowym (dostępny dla modeli AMS0600, AMS0800, AMS1000),
- dodatkowe półki regulowane,
- oświetlenie wewnętrzne LED,
- wykonanie w dowolnym kolorze z palety RAL.
Dane techniczne
| Wymiary zewnętrzne | (W) 770 x (S) 510 x (G) 230 mm |
| Wymiary wewnętrzne | (W) 720 x (S) 460 x (G) 145 mm |
| Waga | 70 kg |
| Objętość wewnętrzna | 48 L |
| Nazwa serii produktowej | AMS |
| Wysokość zewnętrzna | 75 - 79,9 cm |
| Szerokość zewnętrzna | 50 - 54,9 cm |
| Głębokość zewnętrzna | 20 - 24,9 cm |
| Odporność na włamanie | I |
| Norma klasy bezpieczeństwa | EN 1143-1 |
| Odporność ogniowa | nie |
| Zamek podstawowy w pozycji 1. | kluczowy |
| Zamek podstawowy w pozycji 2. | brak |
| Wymagana minimalna klasa zamka | 1 x A |
| Zawiasy | wewnętrzne |
| Możliwość zmiany stronności drzwi na lewe | tak |
| Rodzaj frontu | uchylny jednostronnie |
| Kąt otwarcia drzwi | 95° |
| Stronność ryglowania | czterostronne |
| Liczba półek | 1 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.