Sejfy ścienne – idealne rozwiązanie dla osób z ograniczoną przestrzenią

Sejfy ścienne – idealne rozwiązanie dla osób z ograniczoną przestrzenią

Wszystkie osoby, którym zależy na zabezpieczeniu broni, ważnych dokumentów lub cennych przedmiotów, powinny rozważyć montaż sejfu ściennego. Ten rodzaj produktów pozwala zwiększyć poziom bezpieczeństwa przechowywanych kosztowności. To idealna opcja w niewielkich pomieszczeniach. Sejfy ścienne są wbudowane w ścianę, co pozwala zaoszczędzić miejsce. Nie są to jednak jedyne atuty tego rozwiązania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, dlaczego sejf domowy ukryty w ścianie będzie świetnym wyborem, zapraszamy do lektury!

Sejfy ścienne – dyskretne i praktyczne rozwiązanie

Tak jak wspomnieliśmy na wstępie, sejf domowy ukryty w ścianie to rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić wiele miejsca. W przeciwieństwie do sejfów stojących jest on także bardziej dyskretny. Podczas próby rabunku może pozostać niezauważony przez włamywaczy. Sejf do zabudowy można łatwo ukryć za meblem, obrazem lub inną dekoracją. Dzięki temu pomieszczenie, w którym produkt zostanie zamontowany, wygląda niepozornie i zachowuje swój estetyczny charakter. Sejf do zabudowy jest sprawdzonym rozwiązaniem, które gwarantuje skuteczną ochronę kosztowności nawet w przypadku niewielkich pomieszczeń. Jeśli więc zależy Ci na tego rodzaju rozwiązaniach, koniecznie odwiedź nasz sklep internetowy!

Dostępność i bezpieczeństwo

Sejf do zabudowy to produkt, który możemy wykorzystać w zgodzie z naszymi założeniami. Może on być ukryty w trudno dostępnym miejscu. To bardzo dobra praktyka, która pozwoli skutecznie chronić kosztowności, które nie muszą znajdować się stale w naszym zasięgu. W tego rodzaju sejfie można ukryć akty notarialne, pamiątki lub oszczędności. Sejf domowy ukryty gwarantuje również lepsze zabezpieczenie. Ze względu na to, że trudniej usunąć go ze ściany i przetransportować, skuteczniej chroni kosztowności, które się w nim znajdują. Jeżeli produkt będzie posiadał zabezpieczenia klasy S2, charakteryzujące się grubością stalowych ścian nie mniejszą niż 4 mm i zamkiem klasy C, zabezpieczonym ponad 1 milionem kombinacji, potencjalnym włamywaczom bardzo trudno będzie się dostać do jego zawartości. Dostępne są również takie rozwiązania jak sejfy wrzutowe, które pozwalają na umieszczanie w nich gotówki czy innych przedmiotów bez otwierania sejfu.

Elastyczność i ochrona przed pożarem

Dużym atutem, jeśli chodzi o sejfy wbudowane w ścianę, jest to, że można je zamontować na dowolnej wysokości. Warto jednak pamiętać o tym, aby wcześniej zapoznać się z planem instalacji elektrycznej lub kanalizacji, żeby nie uszkodzić ich podczas montażu. Sejf wbudowany w ścianę zwiększa także szanse na przetrwanie jego zawartości w wyniku takiego zdarzenia jak pożar. Zawartość sejfu jest bowiem chroniona przez właściwości materiałów budowlanych, którymi jest otoczony. Tego rodzaju rozwiązanie zwiększa poziom ochrony przechowywanych przedmiotów. Sejf można połączyć również z systemem alarmowym, który poinformuje zarówno Ciebie, jak i odpowiednie służby o tym, że doszło do próby włamania i kradzieży.

Sejfy ścienne – podsumowanie

Sejf ścienny to rozwiązanie, którego wykorzystanie niesie za sobą wiele korzyści. Warto zacząć od tego, że sejf domowy ukryty zajmuje mniej miejsca niż klasyczne odpowiedniki tego produktu. Jest także bardziej dyskretny. Ma to ogromne znaczenie podczas próby włamania, ponieważ istnieje szansa, że osoby, które planowały obrabować Twoją nieruchomość, nie znajdą właściwie ukrytego sejfu. Można go zasłonić, wykorzystując meble, obrazy lub innego rodzaju dekoracje. Sejf ścienny nie rzuca się w oczy. Sejfy zainstalowane w ścianie lepiej chronią zawartość także przed pożarami, ponieważ korzystają z zabezpieczenia gwarantowanego przez materiały budowlane. Warto podkreślić, że trudniej je ukraść i trudniej dostać się do ich zawartości.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl