Szafa na broń długą ISS St. Gallen WF Super 564004.01
Cena regularna:
13 254,44 zł
Cena regularna:
10 775,97 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafa na broń długą ISS St. Gallen WF Super 564004.01
Podstawowe parametry techniczne modelu:
- wymiary zewnętrzne: (W) 1550 x (S) 1190 x (G) 560 mm
- waga: 405 kg
- zamek podstawowy: kluczowy
- odporność na włamanie: I
- ognioodporność: nie
- liczba półek: 2
- uchwyt na 33 sztuk broni

Szafy St. Gallen to profesjonalne sejfy na broń przeznaczone dla służb mundurowych, nadleśnictw i podmiotów prywatnych. Szada dwurzędowa na broń St. Gallen WF Super o numerze katalogowym 564004.01.01 / 564004.11.01 to najbardziej rozbudowany model sejfu rodziny WF Super. Sejf ma wymiary 1550 x 1190 x 560 cm przy wadze 405 kg, a poziom ochrony antywłamaniowej jest zgodny z Klasą I (VdS) / Klasą A (IMP). Sejf otwierany jest za pomocą zamkiem kluczowym, którego zwolnienie umożliwia otwarcie obydwu skrzydeł. Dwuskrzydłowy sejf na broń St. Gallen WF Super zbudowany jest z wielościankowych korpusów i drzwi o grubościach - kolejno - 25 mm i 84 mm. Drzwi wspierane są zaawansowanym systemem czterostronnego ryglowania z profilem zachodzącym od strony zawiasowej. WF Super spełnia wszystkie wymagania Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 26 sierpnia 2014 r. w sprawie przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji.
Najważniejsze zalety techniczne:
- profesjonalne sejfy do przechowywania wielu sztuk broni palnej,
- jednoskrzydłowa konstrukcja, umożliwiająca wygodny dostęp do zawartości,
- ochrona przeciwwłamaniowa zgodna z VdS-Klasą I/IMP-Klasą A,
- korpus wielościankowy o grubości 25 mm,
- wielościankowe drzwi o grubości 84 mm,
- czterostronne ryglowanie, profil zachodzący od strony zawiasowej,
- klamka wystająca 60 mm,
- zawiasy zewnętrzne umożliwiające otwarcie drzwi pod kątem 180°,
- otwory montażowe w dnie i tylnej ścianie sejfu.
Dwudrzwiowa szafa pancerna na broń St. Gallen WF Super posiada bogate wyposażenie wewnętrzne, ułatwiające deponowanie broni oraz dużo dodatkowego, swobodnego miejsca do zagospodarowania. Szafa posiada aż 33 uchwyty na broń (najwięcej spośród wszystkich modeli St. Gallen WF Super) o rozstawie 55 mm: 10 na szynie i 23 na magnesach. Chociaż szafa nie posiada sejfu wewnętrznego, producent wyposażył ją w 2 uniwersalne półki i 12 pojemników (4 szt. wewnątrz sejfu i po 4 szt. na drzwiach. Co więcej, w sejfie znajdują się dwie listwy hakowe (każda z 7 hakami) i 2 ruchome ścianki na broń. Dzięki takiej konfiguracji prezentowany model idealnie sprawdza się w sytuacji, gdy konieczne jest deponowanie wielu sztuk broni przy ograniczonej przestrzeni. Na bezpieczeństwo wpływa też możliwość stałego przymocowania sejfu do podłoża lub ściany za pomocą dwóch przygotowanych otworów montażowych.
Wyposażenie podstawowe:
- zamek kluczowy dwubrodowy VdS-Klasa I / IMP-Klasa A, w zestawie 2x klucze o długości 65 mm,
- przestawne uchwyty na broń na magnesach / szynie (rozstaw 55 mm) - 33 szt.,
- pojemniki do zawieszania w sejfie (4 szt.) i na drzwiach sejfu (4+4 szt.),
- dwie ruchome ścianki na broń,
- dwie półki,
- dwie listwy hakowy (7+7 szt.),
- uchwyt na wycior,
- oświetlenie wewnętrzne LED,
- lakier proszkowy grafitowy RAL 7024 lub jasnoszary RAL 7035.
Szafa pancerna zamykana jest dwubrodowym zamkiem kluczowym spełniającym wymogi Klasy I (VdS) / Klasy A (IMP). Producent zapewnia komplet dwóch kluczy o długości 65 mm. Dwuskrzydłowy sejf St. Gallen WF Super może być alternatywnie wyposażony w zamki elektroniczne za dopłatą. Do wyboru jest pięć zaawansowanych modeli: Stellar Business, Primor 3000 lvl 5, Primor 3000 lvl 15 i zamek elektroniczny B90. Od strony użytkowej warto zwrócić uwagę na wbudowany uchwyt na wycior oraz efektowne oświetlenie LED, które zapewnia optymalny komfort użytkowania przy ograniczonym oświetleniu zewnętrznym. St. Gallen WF Super wykończone są lakierem proszkowym w kolorze jasno- lub ciemnoszarym.
Dostępne wyposażenie dodatkowe:
- wymiana zamka na mechaniczny zamek szyfrowy lub jeden z dostępnych zamków elektronicznych (Stellar Business, Primor 3000 lvl 5, Primor 3000 lvl 15, B90),
- dodatkowe półki, uchwyty i akcesoria.
Dane techniczne
| Wymiary zewnętrzne | (W) 1550 x (S) 1190 x (G) 560 mm |
| Waga | 405 kg |
| Nazwa serii produktowej | St. Gallen WF Super |
| Wysokość zewnętrzna | 150 - 159,9 cm |
| Szerokość zewnętrzna | 115 - 119,9 cm |
| Głębokość zewnętrzna | 55 - 59,9 cm |
| Odporność na włamanie | I |
| Norma klasy bezpieczeństwa | EN 1143-1 |
| Odporność ogniowa | nie |
| Ochrona przed zalaniem | nie |
| Zamek podstawowy w pozycji 1. | kluczowy |
| Zamek podstawowy w pozycji 2. | brak |
| Wymagana minimalna klasa zamka | A |
| Zawiasy | zewnętrzne |
| Możliwość zmiany stronności drzwi na lewe | tak |
| Rodzaj frontu | uchylny dwustronnie |
| Kąt otwarcia drzwi | 180° |
| Wymiar wystającej klamki | 60 mm |
| Całkowita grubość drzwi | 84 mm |
| Całkowita grubość ścian korpusu | 25 mm |
| Stronność ryglowania | czterostronne |
| Liczba półek | 2 |
| Skrytka wewnętrzna w standardzie | nie |
| Liczba haków na klucze | 7+7 |
| Możliwość przytwierdzenia do podłoża | tak |
| Możliwość przytwierdzenia do ściany | tak |
| Liczba otworów montażowych w dnie | 1 |
| Liczba otworów montażowych w plecach | 1 |
| Liczba uchwytów na broń | 33 |
| Perforacja wewnętrzna drzwi | nie |
| Perforacja ściany tylnej | nie |
| Perforacja ścian bocznych | tak |
| Liczba uchwytów na wyciory | 1 |
| Ruchoma ścianka na broń | tak |
| Wysuwana część cargo | nie |
| Pojemniki do zawieszania w sejfie | 4 |
| Ilość półek na drzwiach | 8 |
| Liczba przestawnych uchwytów na broń na magnesach | 2+3+3+4+4+4+3 |
| Liczba przestawnych uchwytów na broń na szynie | 5+5 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.