Szafa na broń długą ISS St. Gallen WF Super 564005.02
Cena regularna:
12 532,22 zł
Cena regularna:
10 188,80 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafa na broń długą ISS St. Gallen WF Super 564005.02
Podstawowe parametry techniczne modelu:
- wymiary zewnętrzne: (W) 1850 x (S) 940 x (G) 560 mm
- waga: 375 kg
- zamek podstawowy: kluczowy
- odporność na włamanie: I
- ognioodporność: nie
- liczba półek: 2
- uchwyt na 31 sztuk broni

Szafy St. Gallen to profesjonalne sejfy na broń, które są dedykowane dla służb mundurowych, nadleśnictw oraz klientów profesjonalnych. W tym miejscu prezentujemy dwa modele jednoskrzydłowe, o numerach katalogowych 564005.01.01 / 564005.11.01 i 564005.01.02 / 564005.11.02, wyróżniające się spośród innych wersji Gallen WF Super dużą przestrzenią i ograniczonym wyposażeniem. Sejfy posiadają dzięki temu dużą pojemność i umożliwiają wygodne przechowywanie nie tylko broni, ale również wszelkiego innego cennego mienia. Jednodrzwiowy sejf na broń St. Gallen WF Super zbudowany jest z wielościankowych korpusów o grubości 25 mm i drzwi o grubości 84 mm. Sejfy spełniają standardy ochrony antywłamaniowej klasy I (VdS) / klasy A (IMP). Wyposażone są w zamek kluczowy i czterostronny ryglowanie z profilem zachodzącym od strony zawiasowej, co znacznie wpływa na ochronę antywłamaniową. Modele WF Super spełniają wszystkie wymogi Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 26 sierpnia 2014 r. dotyczące przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji.
Najważniejsze zalety techniczne:
- profesjonalne sejfy do przechowywania wielu sztuk broni palnej,
- jednoskrzydłowa konstrukcja, umożliwiająca wygodny dostęp do zawartości,
- ochrona przeciwwłamaniowa zgodna z VdS-Klasą I/IMP-Klasą A,
- korpus wielościankowy o grubości 25 mm,
- wielościankowe drzwi o grubości 84 mm,
- czterostronne ryglowanie, profil zachodzący od strony zawiasowej,
- klamka wystająca 60 mm,
- zawiasy zewnętrzne umożliwiające otwarcie drzwi pod kątem 180°,
- otwory montażowe w dnie i tylnej ścianie sejfu.
Jednodrzwiowe szafy pancerne na broń St. Gallen WF Super mają wymiary 1850 x 940 x 560 cm i wagę 375 kg. Model 564005.01.01 / 564005.11.01 posiada sejf wewnętrzny zamykany oddzielnym zamkiem kluczowym oraz ruchomą ściankę na broń. Drugi wariant, 564005.01.02 / 564005.11.02, zamiast powyższych funkcjonalności został wyposażony w dwie górne półki i więcej przestawnych uchwytów na broń (31 szt. względem 20 szt.). Obydwa sejfy posiadają listwy hakowe i uchwyt na wycior. Mogą być przymocowane do podłogi lub tylnej ściany.
Wyposażenie podstawowe:
- zamek kluczowy dwubrodowy VdS-Klasa I / IMP-Klasa A, w zestawie 2x klucze o długości 65 mm,
- przestawne uchwyty na broń na magnesach / szynie (rozstaw 55 mm) / piankowe (rozstaw 65 mm) - 20-31 szt. w zależności od modelu,
- pojemniki do zawieszania w sejfie (2-3 szt.) i na drzwiach sejfu (4 szt.),
- ruchoma ścianka na broń - model 564005.01.01 / 564005.11.01,
- sejf wewnętrzny - model 564005.01.01 / 564005.11.01,
- dwie półki - 564005.01.02 / 564005.11.02,
- lista hakowa z 11 hakami,
- uchwyt na wycior,
- oświetlenie wewnętrzne LED,
- lakier proszkowy grafitowy RAL 7024 lub jasnoszary RAL 7035.
Seria szaf pancernych na broń Gallen WF Super standardowo wyposażona jest w wysokiej jakości zamki kluczowe, które spełniają wymogi Klasy I (VdS) / Klasy A (IMP). Istnieje możliwość zamiany zamka kluczowego na jeden z pięciu dostępnych zamków elektronicznych za dodatkową opłatą: Stellar Business, Primor 3000 lvl 5, Primor 3000 lvl 15 lub B90. Szafy oferują szereg udogodnień, które zapewniają bezpieczne przechowywanie zarówno broni palnej długiej, jak i krótkiej oraz wszelkich potrzebnych akcesoriów. Każdy model posiada regulowane uchwyty na broń, wykonane z pianki bądź montowane na szynie lub magnesach, listwę hakową, pojemniki na broń i półki. Na uwagę zasługuje estetycznie wykonane i bardzo funkcjonalne oświetlenie wewnętrzne LED prezentowanych sejfów. Producent przewiduje montaż drzwi po lewej stronie bez dodatkowych opłat. Sejfy dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: jasnoszarej (RAL 7035) oraz grafitowej (RAL 7024).
Dostępne wyposażenie dodatkowe:
- wymiana zamka na mechaniczny zamek szyfrowy lub jeden z dostępnych zamków elektronicznych (Stellar Business, Primor 3000 lvl 5, Primor 3000 lvl 15, B90),
- dodatkowe półki, uchwyty i akcesoria.
Dane techniczne
| Wymiary zewnętrzne | (W) 1850 x (S) 940 x (G) 560 mm |
| Waga | 375 kg |
| Nazwa serii produktowej | St. Gallen WF Super |
| Wysokość zewnętrzna | 180 - 189,9 cm |
| Szerokość zewnętrzna | 90 - 94,9 cm |
| Głębokość zewnętrzna | 55 - 59,9 cm |
| Odporność na włamanie | I |
| Norma klasy bezpieczeństwa | EN 1143-1 |
| Odporność ogniowa | nie |
| Ochrona przed zalaniem | nie |
| Zamek podstawowy w pozycji 1. | kluczowy |
| Zamek podstawowy w pozycji 2. | brak |
| Wymagana minimalna klasa zamka | A |
| Zawiasy | zewnętrzne |
| Możliwość zmiany stronności drzwi na lewe | tak |
| Rodzaj frontu | uchylny jednostronnie |
| Kąt otwarcia drzwi | 180° |
| Wymiar wystającej klamki | 60 mm |
| Całkowita grubość drzwi | 84 mm |
| Całkowita grubość ścian korpusu | 25 mm |
| Stronność ryglowania | czterostronne |
| Liczba półek | 2 |
| Skrytka wewnętrzna w standardzie | nie |
| Liczba haków na klucze | 11 |
| Możliwość przytwierdzenia do podłoża | tak |
| Możliwość przytwierdzenia do ściany | tak |
| Liczba otworów montażowych w dnie | 1 |
| Liczba otworów montażowych w plecach | 1 |
| Liczba uchwytów na broń | 31 |
| Perforacja wewnętrzna drzwi | nie |
| Perforacja ściany tylnej | nie |
| Perforacja ścian bocznych | tak |
| Liczba uchwytów na wyciory | 1 |
| Ruchoma ścianka na broń | nie |
| Wysuwana część cargo | nie |
| Pojemniki do zawieszania w sejfie | 2 |
| Ilość półek na drzwiach | 4 |
| Liczba przestawnych uchwytów na broń na magnesach | 3+4+4+4+3 |
| Liczba przestawnych uchwytów na broń na szynie | 13 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.