Szafa na broń długą ISS St. Gallen WF Super 564006.01
Cena regularna:
14 876,67 zł
Cena regularna:
12 094,85 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafa na broń długą ISS St. Gallen WF Super 564006.01
Podstawowe parametry techniczne modelu:
- wymiary zewnętrzne: (W) 1850 x (S) 1190 x (G) 560 mm
- waga: 465 kg
- zamek podstawowy: kluczowy
- odporność na włamanie: I
- ognioodporność: nie
- liczba półek: 2
- uchwyt na 33 sztuk broni

Profesjonalna szafa na broń dwudrzwiowa St. Gallen WF Super, o numerze katalogowym 564006.01.01 / 564006.11.01, to jeden z największych modeli rodziny St. Gallen. Sejf idealnie nadaje się do deponowania wielu sztuk broni, zarówno długiej (karabinów, strzelb, karabinków), jak i krótkiej. Pomieści dodatkowe pojemniki z wyposażeniem, amunicją, torby i inne akcesoria. Szafa pancerna wykonana jest z wielościankowych korpusów i drzwi o grubościach, kolejno, 25 mm i 84 mm. Jednorzędowa szafa pancerna na broń St. Gallen WF Super w całości spełnia standardy ochrony antywłamaniowej klasy I (VdS) / klasy A (IMP). Na bezpieczeństwo wpływa również wielostronne ryglowanie każdego skrzydła i profile zachodzące od strony zawiasowej. Sejfy spełniają wszystkie wymogi Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 26 sierpnia 2014 r. dotyczące przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji.
Najważniejsze zalety techniczne:
- profesjonalne sejfy do przechowywania wielu sztuk broni palnej,
- jednoskrzydłowa konstrukcja, umożliwiająca wygodny dostęp do zawartości,
- ochrona przeciwwłamaniowa zgodna z VdS-Klasą I/IMP-Klasą A,
- korpus wielościankowy o grubości 25 mm,
- wielościankowe drzwi o grubości 84 mm,
- czterostronne ryglowanie, profil zachodzący od strony zawiasowej,
- klamka wystająca 60 mm,
- zawiasy zewnętrzne umożliwiające otwarcie drzwi pod kątem 180°,
- otwory montażowe w dnie i tylnej ścianie sejfu.
Dwudrzwiowe szafy pancerne na broń St. Gallen WF Super mają wymiary 1850 x 940 x 560 cm i wagę 465 kg. Układ wewnętrzny został opracowany z myślą o przechowywaniu wielu sztuk broni palnej bez pogorszenia dostępu do elementów położonych bliżej dna i tylnej ściany. Wpływają na to dwie ruchome ścianki na broń z odpowiednią perforacją - po jednej za każdym drzwiami. Dzięki temu po otwarciu szafy można wysunąć ścianki, aby wygodnie sięgnąć po egzemplarz umiejscowiony z tyłu - bez konieczności przekładania asortymentu. Kompaktowa struktura i ogromna pojemność sprawiają, że szafy pancerne mogą być używane zarówno przez służby mundurowe, jak i np. profesjonalne strzelnice. Dodatkowym atutem jest duża liczba zainstalowanych uchwytów na broń, pojemników, a także listwa hakowa i estetyczne oświetlenie wewnętrzne LED. Model posiada także przestawne półki i pojemniki zawieszane bezpośrednio na perforacji od wewnętrznej strony skrzydeł.
Wyposażenie podstawowe:
- zamek kluczowy dwubrodowy VdS-Klasa I / IMP-Klasa A, w zestawie 2x klucze o długości 65 mm,
- przestawne uchwyty na broń na magnesach / szynie (rozstaw 55 mm) - 33 szt. w zależności od modelu,
- pojemniki do zawieszania w sejfie (4 szt.) i na drzwiach sejfu (4+4 szt.),
- dwie półki uniwersalne,
- dwie ruchome ścianki na broń,
- lista hakowa z 11 hakami,
- uchwyt na wycior,
- oświetlenie wewnętrzne LED,
- lakier proszkowy grafitowy RAL 7024 lub jasnoszary RAL 7035.
Szafa pancerna na broń St. Gallen WF Super bez przegrody zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa antywłamaniowego (VdS-Klasa I / IMP-Klasa A) dzięki konstrukcji i zastosowanym zamkom dwubrodowym najwyższej jakości. Producent udostępnia dwa klucze do zamka tradycyjnego (długość 65 mm). Na życzenie klienta zamki mogą być jednak za opłatą zamienione na dowolny następujący zamek elektroniczny: Stellar Business, Primor 3000 lvl 5, Primor 3000 lvl 15 lub B90. Dzięki temu szafy pancerne ISS można w całości dostosować do bieżących potrzeb i docelowych zastosowań, co czyni je niezwykle atrakcyjnym ekonomicznie wyborem. Częściowo sprzyja temu również wykończenie sejfów. St. Gallen WF Super malowane są proszkowo w kolorze jasnoszarym (RAL 7035) oraz ciemnoszarym (RAL 7024).
Dostępne wyposażenie dodatkowe:
- wymiana zamka na mechaniczny zamek szyfrowy lub jeden z dostępnych zamków elektronicznych (Stellar Business, Primor 3000 lvl 5, Primor 3000 lvl 15, B90),
- dodatkowe półki, uchwyty i akcesoria.
Dane techniczne
| Wymiary zewnętrzne | (W) 1850 x (S) 1190 x (G) 560 mm |
| Waga | 465 kg |
| Nazwa serii produktowej | St. Gallen WF Super |
| Wysokość zewnętrzna | 180 - 189,9 cm |
| Szerokość zewnętrzna | 115 - 119,9 cm |
| Głębokość zewnętrzna | 55 - 59,9 cm |
| Odporność na włamanie | I |
| Norma klasy bezpieczeństwa | EN 1143-1 |
| Odporność ogniowa | nie |
| Ochrona przed zalaniem | nie |
| Zamek podstawowy w pozycji 1. | kluczowy |
| Zamek podstawowy w pozycji 2. | brak |
| Wymagana minimalna klasa zamka | A |
| Zawiasy | zewnętrzne |
| Możliwość zmiany stronności drzwi na lewe | tak |
| Rodzaj frontu | uchylny dwustronnie |
| Kąt otwarcia drzwi | 180° |
| Wymiar wystającej klamki | 60 mm |
| Całkowita grubość drzwi | 84 mm |
| Całkowita grubość ścian korpusu | 25 mm |
| Stronność ryglowania | czterostronne |
| Liczba półek | 2 |
| Skrytka wewnętrzna w standardzie | nie |
| Liczba haków na klucze | 7+7 |
| Możliwość przytwierdzenia do podłoża | tak |
| Możliwość przytwierdzenia do ściany | tak |
| Liczba otworów montażowych w dnie | 1 |
| Liczba otworów montażowych w plecach | 1 |
| Liczba uchwytów na broń | 33 |
| Perforacja wewnętrzna drzwi | nie |
| Perforacja ściany tylnej | nie |
| Perforacja ścian bocznych | tak |
| Liczba uchwytów na wyciory | 1 |
| Ruchoma ścianka na broń | tak |
| Wysuwana część cargo | nie |
| Pojemniki do zawieszania w sejfie | 4 |
| Ilość półek na drzwiach | 8 |
| Liczba przestawnych uchwytów na broń na magnesach | 2+3+3+4+4+4+3 |
| Liczba przestawnych uchwytów na broń na szynie | 5+5 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.