Filtr produktów
Dostępność
Nowość
Promocja

Niezależnie od tego, czy planujesz zakup szafy depozytowej do sklepu, punktu usługowego, czy użyteczności publicznej, powinieneś zwrócić szczególną uwagę na bezpieczne i profesjonalne przechowywanie przedmiotów swoich klientów, petentów czy choćby osób osadzonych w zakładach karnych, aresztach lub pacjentów w szpitalach i przychodniach zdrowia. Szafki depozytowe mogą zostać wyposażone w osobno zamykane skrytki, do których dostęp ma także nadzorca z tzw. kluczem MASTER. Ważne, aby każda z nich zawierała unikalne, indywidualne zamknięcie. 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz najlepsze szafki depozytowe sekcyjne i skrytkowe, wszystkie odpowiednio zabezpieczające zawartość przed kradzieżą czy włamaniem. Moduły skrytek należy przymocować przy montażu do podłoża lub ściany, aby zapewnić ich stabilność, a także zabezpieczyć przed kradzieżą. Dodatkowo tak zabezpieczona szafa depozytowa będzie chroniła zawartość także przed uszkodzeniem w przypadku niepożądanego przemieszczania się mebla. Takie rozwiązanie sprawia, że Twoi klienci mogą spokojnie oddać na przechowanie nawet najbardziej delikatne i wrażliwe na uszkodzenia mechaniczne przedmioty. Warto również pamiętać, aby szafki depozytowe były w pełni metalowe - bezpieczeństwo to również brak możliwości wglądu do zawartości, szczególnie w przypadku sklepów wielkopowierzchniowych, w których klienci mogą chcieć bezpiecznie przechować dokumenty osobiste, kluczyki do samochodu czy mieszkania i tym podobne. Szafki depozytowe dostępne w naszej ofercie wyposażone zostały w atestowane zamki kluczowe - każda ze skrytek posiada oddzielny zamek z kompletem dwóch unikatowych kluczy w zestawie. Na indywidualne życzenie istnieje także możliwość zamykania skrytek na zamki szyfrowe lub kłódki.

Szafki depozytowe - specyfikacja

Szafki depozytowe mogą być skrytkowe lub sekcyjne. Pierwszy ich rodzaj to zazwyczaj modułowe meble wyposażone w większych bądź mniejszych rozmiarów boksy umożliwiające przechowanie przedmiotów o nieco większych rozmiarach. Charakteryzują się po prostu większą objętością skrytek przeznaczonych do depozytowania. Szafki depozytowe sekcyjne natomiast doskonale sprawdzają się w urzędach pocztowych lub administracji publicznej, a ich głównym zastosowaniem jest przechowanie dokumentacji w wersji papierowej bądź elektronicznej. Ich charakterystyczną cechą jest podział na niewielkich rozmiarów, prostokątne skrytki. Tego rodzaju szafa depozytowa posiada również zdecydowanie większą ilość skrytek w stosunku do swojej odpowiedniczki wyposażonej w boksy.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz także małe, dwu-, cztero-, sześcio- i dziesięcioboksowe skrytki, które możesz dowolnie łączyć w szafki depozytowe odpowiednich rozmiarów, dostosowane do powierzchni Twojej firmy oraz rodzaju prowadzonej działalności. Jest to rozwiązanie idealne dla małych firm lub prywatnych przedsiębiorców chcących uniknąć kupowania szafy depozytowej dużych rozmiarów. Tego rodzaju szafki możesz dowolnie łączyć i ustawiać w wygodnych konfiguracjach, tworząc unikatowe konstrukcje modułowe. Oferujemy szafki depozytowe o różnej ilości sekcji, w pełni kryte, metalowe, o malowanej proszkowo powierzchni, które są nie tylko bezpieczne, ale też łatwe w utrzymaniu w czystości. Wszystkie zapewnią bezpieczeństwo i komfort zarówno Tobie, Twoim pracownikom, jak i klientom. Znajdziesz u nas również bardzo wygodny rodzaj tego typu wyposażenia lokali usługowo-handlowych, jakim jest szafa depozytowa wyposażona w oddzielne drzwi, które umożliwiają otwarcie wszystkich skrytek jednocześnie. Ma to szczególne znaczenie w przypadku wygody konserwacji i utrzymania szafy depozytowej w czystości.

Pytania i odpowiedzi

Szafa depozytowa to specjalny rodzaj szafy służący do bezpiecznego przechowywania wartościowych przedmiotów. Posiada dwie oddzielne przestrzenie: jedną dla użytkownika i drugą do depozytu.

Tak, szafa depozytowa jest zaprojektowana z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa przechowywanych przedmiotów. Jest wykonana z solidnych materiałów o odpowiedniej wytrzymałości.

Szafa depozytowa to specjalny rodzaj sejfu lub szafy przeznaczonej do bezpiecznego przechowywania wartościowych przedmiotów. Charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa i kontrolą dostępu.

Szafa depozytowa to specjalny rodzaj sejfu, który służy do przechowywania cennych przedmiotów, dokumentów lub pieniędzy. Charakteryzuje się solidną konstrukcją i zaawansowanymi mechanizmami zabezpieczającymi.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl