Sejfy biurowe należą do tej grupy przedmiotów, bez których nie może obyć się żadna firma, której zależy na bezpieczeństwie i ochronie - zarówno pieniędzy, jak i informacji znajdujących się na dokumentach. Sejf biurowy zapewnia wysoki poziom ochrony, a już szczególnie, gdy mamy do czynienia z modelami o podwyższonej odporności na uszkodzenia.

Sejfy biurowe

VALBERG SL 65 T VALBERG SL 65 T
Producent: VALBERG
Cena brutto:

932,34 zł

Cena netto: 758,00 zł

szt.
zobacz więcej
BURG-WÄCHTER Combi-Line CL 410 K BURG-WÄCHTER Combi-Line CL 410 K
Producent: BURG-WÄCHTER
Cena brutto:

2 029,90 zł

Cena netto: 1 650,33 zł

szt.
zobacz więcej
VALBERG SL 87 T VALBERG SL 87 T
Producent: VALBERG
Cena brutto:

1 063,95 zł

Cena netto: 865,00 zł

szt.
zobacz więcej
BURG-WÄCHTER Combi-Line CL 410 E BURG-WÄCHTER Combi-Line CL 410 E
Producent: BURG-WÄCHTER
Cena brutto:

2 479,90 zł

Cena netto: 2 016,18 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
VALBERG SL 125T VALBERG SL 125T
Producent: VALBERG
Cena brutto:

1 394,82 zł

Cena netto: 1 134,00 zł

szt.
zobacz więcej
BURG-WÄCHTER Combi-Line CL 420 K BURG-WÄCHTER Combi-Line CL 420 K
Producent: BURG-WÄCHTER
Cena brutto:

2 674,90 zł

Cena netto: 2 174,72 zł

szt.
zobacz więcej
BURG-WÄCHTER Dual-Safe DS 415 K BURG-WÄCHTER Dual-Safe DS 415 K
Producent: BURG-WÄCHTER
Cena brutto:

1 919,90 zł

Cena netto: 1 560,89 zł

szt.
zobacz więcej
VALBERG SL 125/2T VALBERG SL 125/2T
Producent: VALBERG
Cena brutto:

1 645,74 zł

Cena netto: 1 338,00 zł

szt.
zobacz więcej
BURG-WÄCHTER Combi-Line CL 420 E BURG-WÄCHTER Combi-Line CL 420 E
Producent: BURG-WÄCHTER
Cena brutto:

3 119,90 zł

Cena netto: 2 536,50 zł

szt.
zobacz więcej
BURG-WÄCHTER Dual-Safe DS 415 E FP BURG-WÄCHTER Dual-Safe DS 415 E FP
Producent: BURG-WÄCHTER
Cena brutto:

2 674,90 zł

Cena netto: 2 174,72 zł

szt.
zobacz więcej
VALBERG SL 150T VALBERG SL 150T
Producent: VALBERG
Cena brutto:

1 633,44 zł

Cena netto: 1 328,00 zł

szt.
zobacz więcej
BURG-WÄCHTER Combi-Line CL 440 K BURG-WÄCHTER Combi-Line CL 440 K
Producent: BURG-WÄCHTER
Cena brutto:

3 564,90 zł

Cena netto: 2 898,29 zł

szt.
zobacz więcej

Ze względu na specyfikę pracy, jak i swoje przeznaczenie, sejfy przeznaczone do biura przyjmują zazwyczaj postać nieco większych elementów, przypominają np. szafy metalowe. Wszystko po to, aby z powodzeniem, aby sej biurowy mógł pomieścić nie tylko małe przedmioty wartościowe, ale przede wszystkim, aby oferowały wystarczająco dużo miejsca na pieniądze w gotówce, dokumenty, akta, a nawet całe teczki, czy broń palną.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór sejfów biurowych, pośród których znajdziesz wolnostojące, montowane w ścianie i podłodze, a nawet takie, które możesz ukryć w meblach i schować w nich wartościowe przedmioty. Nasze sejfy i szafy posiadają grube ścianki, solidne wypełnienie oraz potężne zawiasy, które chronią je przed siłowym otwarciem. Trwałe i niezawodne zamki odporne na wysoką temperaturę (zabezpieczone przed wybiciem lub przewierceniem) dają natomiast gwarancję, że żadna niepowołana osoba nie dostanie się do ich wnętrza. Jeżeli jest Ci potrzebny sejf biurowy, aby odpowiednio zabezpieczyć wszystkie z wartościowych przedmiotów, zapoznaj się z naszą ofertą.

Sejfy do biura – na co zwrócić uwagę podczas ich wyboru?

Na początku warto przeanalizować, jaki rodzaj kosztowności i cennych przedmiotów będzie w nich składowany. Jeżeli Twój biurowy sejf ma pełnić jednocześnie rolę środka zabezpieczającego cenne elementy (gotówka, kruszce, biżuteria itp.), a także ważne z punktu widzenia Twojej firmy dokumenty (akta, umowy, formularze itp.) – koniecznie postaw na sejf ognioodporny. W naszej ofercie znaleźć można również sejfy na broń, zabezpieczane poprzez zamek szyfrowy.

Jeżeli poza wyżej wymienionymi dobrami, chcesz wybrać sejf biurowy właśnie do przechowywania broni - wówczas Twój wybór powinien paść na któryś nasz specjalny sejf na broń. W obu przypadkach zwróć uwagę nie tylko na rozmiar czy przeznaczenie, ale także na sam rodzaj zamka. W zależności od potrzeb, Twój sejf biurowy może być otwierany za pomocą klasycznego klucza, szyfru, a nawet biometrii. Takie sejfy ognioodporne zapewnią Ci ochronę na odpowiednim poziomie.

Biurowe sejfy dla firm – dlaczego warto je kupować właśnie u nas?

Nasz internetowy sklep z sejfami zapewnia Ci szeroki wybór, w ramach którego bez kłopotu znajdziesz to, czego potrzebujesz. Zastanów się nad tym, która szafa pancerna może okazać się korzystnym wyborem. Oferujemy sejfy do biur:

W wielu rozmiarach - małe, średnie i bardzo duże szafy pancerne.

Dostosowane do konkretnych oczekiwań - np. z dodatkowymi półkami, skrytkami i przegrodami na: dokumenty, pieniądze, kosztowności, a nawet broń.

Z różnymi poziomami ochrony - możesz wybrać sejf biurowy na klucz, na szyfr, na biometrię.

Doskonałej jakości sejf biurowy - tylko od sprawdzonych, renomowanych i zaufanych producentów.

Jesteś w trakcie poszukiwań sejfu, który wprowadzi do Twojego biura nowy poziom ochrony? Nie wiesz, jakie kasy pancerne będą najlepszym wyborem? Już teraz sprawdź całą naszą ofertę i wybierz produkt dla siebie. Masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z nami o zadaj je naszym ekspertom!

Pytania i odpowiedzi

Sejf biurowy to bezpieczne miejsce przechowywania wartościowych przedmiotów i dokumentów w firmie lub biurze.

Tak, sejf biurowy jest bezpieczny i stanowi skuteczną ochronę dla wartościowych przedmiotów i dokumentów w firmie lub biurze.

Wybór sejfu do biura zależy od indywidualnych potrzeb i wartości, które chcemy zabezpieczyć. Ważne jest uwzględnienie rozmiaru, poziomu zabezpieczeń i funkcjonalności, aby zapewnić odpowiednią ochronę.

Sejf biurowy powinien być umieszczony w miejscu, które zapewnia łatwy dostęp dla uprawnionych osób, jednocześnie zapewniając odpowiednią prywatność i ochronę przed kradzieżą lub dostępem osób niepowołanych.

Porządny sejf do biura może kosztować różnie w zależności od wielu czynników, takich jak rozmiar, rodzaj zamka czy poziom zabezpieczeń. Ceny zazwyczaj zaczynają się od kilkuset złotych i mogą sięgać nawet kilku tysięcy złotych.

Montaż sejfu biurowego powinien być powierzony profesjonalistom. Fachowiec dokładnie zbada miejsce, w którym ma zostać zamontowany sejf, oraz dostosują go do odpowiednich standardów bezpieczeństwa.

Warto mieć sejf w biurze! Zapewnia on ochronę kosztowności, ważnych dokumentów i wartościowych przedmiotów. Zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony powinno być priorytetem dla każdej firmy.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl